Отборът на Севиля стигна само до равенство при гостуването си на Гранада в мач от 32-ия кръг на Примера дивисион. Двубоят приключи при резултат 1:1, като и двата гола бяха дело на един и същи футболист на Гранада – Диего Маниз.

Гранада откри резултата в 16-ата минута, когато централният защитник бе оставен абсолютно непокрит в наказателното поле и след центриране от корнер, с глава засече топката за 1:0.

По ирония на съдбата обаче, Маниз се превърна и в антигерой за своите, след като в началото на второто полувреме вкара нов гол, но този път в грешната врата. След атака по дясното крило за Севиля, топката бе центрирана остро по земя, а бранителят на Гранада, в опита си да изчисти, я засече в собствената си мрежа.

Така двата тима поделиха точките, а Севиля остана на петото място във временното класиране. Гранада е на предпоследното място в Примера дивисион.