Днес
  • Класиране Англия Англия / Премиърлийг, Англия
    18:00 Саутхемптън
    Саутхемптън
    -:-
    Тотнъм Хотспър
    Тотнъм Хотспър
  • Класиране Испания Испания / Примера дивисион, Испания
    13:00 КД Алавес
    КД Алавес
    -:-
    Леганес
    Леганес
    17:15 Реал Мадрид
    Реал Мадрид
    -:-
    Депортиво Ла Коруня
    Депортиво Ла Коруня
    19:30 Реал Сосиедад
    Реал Сосиедад
    -:-
    Селта Виго
    Селта Виго
    21:45 Бетис
    Бетис
    -:-
    Барселона
    Барселона
  • Класиране Германия Германия / Първа Бундеслига, Германия
    16:30 Байерн Мюнхен
    Байерн Мюнхен
    -:-
    Вердер Бремен
    Вердер Бремен
    19:00 Шалке 04
    Шалке 04
    -:-
    Хановер 96
    Хановер 96
  • Класиране Италия Италия / Серия А, Италия
    13:30 Аталанта Бергамо
    Аталанта Бергамо
    -:-
    Наполи
    Наполи
    16:00 Болоня ФК
    Болоня ФК
    -:-
    Беневенто
    Беневенто
    16:00 Лацио
    Лацио
    -:-
    Киево Верона
    Киево Верона
    16:00 Сампдория
    Сампдория
    -:-
    Фиорентина
    Фиорентина
    16:00 УС Сасуоло
    УС Сасуоло
    -:-
    ФК Торино
    ФК Торино
    16:00 Удинезе Калчо
    Удинезе Калчо
    -:-
    СПАЛ
    СПАЛ
    16:00 Верона
    Верона
    -:-
    ФК Кротоне
    ФК Кротоне
    19:00 Каляри Калчо
    Каляри Калчо
    -:-
    Милан
    Милан
    21:45 Интер Милано
    Интер Милано
    -:-
    Рома
    Рома
  • Класиране Франция Франция / Лига 1, Франция
    16:00 Ница
    Ница
    -:-
    Сент Етиен
    Сент Етиен
    18:00 Монако
    Монако
    -:-
    Метц
    Метц
    22:00 Олимпик Лион
    Олимпик Лион
    -:-
    Пари Сен Жермен
    Пари Сен Жермен
  • Класиране Испания Испания / Сегунда дивисион, Испания
    13:00 Алкоркон АД
    Алкоркон АД
    -:-
    Кадис
    Кадис
    17:00 КА Осасуна
    КА Осасуна
    -:-
    Културал Леонеса
    Културал Леонеса
    19:00 Химнастик де Тарагона
    Химнастик де Тарагона
    -:-
    Реус Депортиво
    Реус Депортиво
    19:00 Нумансия
    Нумансия
    -:-
    Райо Валекано
    Райо Валекано
    21:00 Тенерифе
    Тенерифе
    -:-
    ФК Барселона Б
    ФК Барселона Б
  • Класиране Италия Италия / Серия Б, Италия
    16:00 Бреша
    Бреша
    -:-
    Авелино
    Авелино
  • Класиране Турция Турция / Супер Лиг, Турция
    12:30 Коняспор
    Коняспор
    -:-
    Трабзонспор
    Трабзонспор
    12:30 Сивасспор
    Сивасспор
    -:-
    Акхисар Блд Спор
    Акхисар Блд Спор
    15:00 Бурсаспор
    Бурсаспор
    -:-
    Истанбул Башакшехир
    Истанбул Башакшехир
    18:00 Анталияспор
    Анталияспор
    -:-
    Бешикташ Истанбул
    Бешикташ Истанбул
  • Класиране Португалия Португалия / Примейра Лига, Португалия
    18:00 Desportivo Aves
    Desportivo Aves
    -:-
    Пасош де Ферейра
    Пасош де Ферейра
    18:00 Feirense
    Feirense
    -:-
    Морейрензе
    Морейрензе
    20:00 Рио Аве
    Рио Аве
    -:-
    Боавища
    Боавища
    22:15 Витория Гимараеш
    Витория Гимараеш
    -:-
    Ещорил
    Ещорил
  • Класиране Белгия Белгия / Про лига, Белгия
    15:30 Антверп
    Антверп
    -:-
    Клуб Брюж
    Клуб Брюж
    19:00 Генк
    Генк
    -:-
    Андерлехт
    Андерлехт
    21:00 Гент
    Гент
    -:-
    Локерен
    Локерен
  • Класиране Гърция Гърция / Супер Лига, Гърция
    15:00 ПАОК
    ПАОК
    -:-
    Аполон Смирнис
    Аполон Смирнис
    17:15 ПАС Янина
    ПАС Янина
    -:-
    Атромитос
    Атромитос
    17:15 Панайтоликос
    Панайтоликос
    -:-
    Паниониос
    Паниониос
    17:15 Lamia
    Lamia
    -:-
    Астерас Триполис
    Астерас Триполис
    19:30 Олимпиакос
    Олимпиакос
    -:-
    Ксанти
    Ксанти
  • Класиране Холандия Холандия / Ередивизие, Холандия
    13:30 Спарта Ротердам
    Спарта Ротердам
    -:-
    Екселсиор
    Екселсиор
    15:30 Аякс
    Аякс
    -:-
    Фейенорд
    Фейенорд
    15:30 Вилем II
    Вилем II
    -:-
    Грьонинген
    Грьонинген
    17:45 Хераклес
    Хераклес
    -:-
    ПСВ
    ПСВ
  • Иран Иран / Азадеган, А група, Иран
    12:30 Bargh
    Bargh
    -:-
    Shahrdari Mahshahr
    Shahrdari Mahshahr
    12:30 Oxin Alborz
    Oxin Alborz
    -:-
    Shahrdari Tabriz
    Shahrdari Tabriz
    12:30 Baderan
    Baderan
    -:-
    Малаван
    Малаван
    12:30 Sazi Tabriz
    Sazi Tabriz
    -:-
    Sirjan
    Sirjan
    12:30 Насай Мазандаран
    Насай Мазандаран
    -:-
    Shahrdari Arak
    Shahrdari Arak
    12:30 Мес Керман
    Мес Керман
    -:-
    Рах Ахан
    Рах Ахан
    12:30 Нафт Масейд Сюлейман
    Нафт Масейд Сюлейман
    -:-
    Ираняван Бушехр
    Ираняван Бушехр
    12:30 Rafsanjan
    Rafsanjan
    -:-
    Фар Сепаси
    Фар Сепаси
    12:30 Саба Кум
    Саба Кум
    -:-
    Khooneh Be Khooneh
    Khooneh Be Khooneh
  • Египет Египет / Премиер лига, Египет
    19:00 Ал Ахли
    Ал Ахли
    -:-
    Мисър Лел Макаса
    Мисър Лел Макаса
  • Холандия Холандия / Топкласе: Зондаг, Холандия
    15:00 УСВ Херкулес
    УСВ Херкулес
    -:-
    ХСК'21
    ХСК'21
    15:00 De Meern
    De Meern
    -:-
    Blauw Geel
    Blauw Geel
    15:00 ОДжиСи Росмален
    ОДжиСи Росмален
    -:-
    Dongen
    Dongen
    15:00 ХБС
    ХБС
    -:-
    Jong De Graafschap
    Jong De Graafschap
    15:30 Be Quick 1887
    Be Quick 1887
    -:-
    АДО'20
    АДО'20
    15:30 ЕВВ
    ЕВВ
    -:-
    KVV Quick 20
    KVV Quick 20
    15:30 УНА
    УНА
    -:-
    Jong Vitesse
    Jong Vitesse
  • Португалия Португалия / Segunda Liga
    13:15 Real SC
    Real SC
    -:-
    Униао Мадейра
    Униао Мадейра
    17:00 Спортинг Брага II
    Спортинг Брага II
    -:-
    Академика
    Академика
    17:00 Sporting Covilha
    Sporting Covilha
    -:-
    Santa Clara
    Santa Clara
    17:00 Порто II
    Порто II
    -:-
    Ароука
    Ароука
    17:00 Varzim
    Varzim
    -:-
    Leixoes
    Leixoes
    18:00 Фамаликао
    Фамаликао
    -:-
    Пенафиел
    Пенафиел
  • Португалия Португалия / Campeonato Nacional
    13:00 Olhanense
    Olhanense
    -:-
    Sporting Ideal
    Sporting Ideal
    17:00 Casa Pia
    Casa Pia
    -:-
    Oriental
    Oriental
    17:00 CDC Montalegre
    CDC Montalegre
    -:-
    Torcatense
    Torcatense
    17:00 FC Cesarense
    FC Cesarense
    -:-
    Salgueiros
    Salgueiros
    17:00 Freamunde
    Freamunde
    -:-
    Gondomar
    Gondomar
    17:00 Sertanense
    Sertanense
    -:-
    SB Castelo Branco
    SB Castelo Branco
    17:00 Vilafranquense
    Vilafranquense
    -:-
    Guadalupe
    Guadalupe
    17:00 RD Agueda
    RD Agueda
    -:-
    Marinhense
    Marinhense
    17:00 Atletico Arcos
    Atletico Arcos
    -:-
    Mirandela
    Mirandela
    17:00 Moura AC
    Moura AC
    -:-
    Armacenenses
    Armacenenses
    17:00 Torreense
    Torreense
    -:-
    Sacavenense
    Sacavenense
    17:00 Trofense
    Trofense
    -:-
    Sousense
    Sousense
    17:00 AD Oliveirense
    AD Oliveirense
    -:-
    Vizela
    Vizela
    17:00 Aguias do Moradal
    Aguias do Moradal
    -:-
    Ferreira de Aves
    Ferreira de Aves
    17:00 Canelas 2010
    Canelas 2010
    -:-
    Coimbroes
    Coimbroes
    17:00 Cinfaes
    Cinfaes
    -:-
    Pedras Rubras
    Pedras Rubras
    17:00 Estrela Vendas Novas
    Estrela Vendas Novas
    -:-
    Lusitano VRSA
    Lusitano VRSA
    17:00 Loures
    Loures
    -:-
    Alcanenense
    Alcanenense
    17:00 Lusitano FCV
    Lusitano FCV
    -:-
    Oleiros
    Oleiros
    17:00 Minas de Argozelo
    Minas de Argozelo
    -:-
    Mondinense
    Mondinense
  • Нова Зеландия Нова Зеландия / Премиършип, Нова Зеландия
    FT Саутърн Юнайтед
    Саутърн Юнайтед
    2 :4
    Tasman United
    Tasman United
    FT Кентърбъри Юнайтед
    Кентърбъри Юнайтед
    0 :2
    Оукланд Сити
    Оукланд Сити
    FT Уейтакър Юнайтед
    Уейтакър Юнайтед
    2 :3
    Уелингтън Финикс Резерви
    Уелингтън Финикс Резерви
    FT Тийм Уелингтън
    Тийм Уелингтън
    2 :1
    Хоук'с Бей Юнайтед
    Хоук'с Бей Юнайтед
  • Германия Германия / 3. Liga
    15:00 Meppen
    Meppen
    -:-
    PreuYen Munster
    PreuYen Munster
    15:00 Bremen II
    Bremen II
    -:-
    Вюрцбургер Кикерс
    Вюрцбургер Кикерс
  • Германия Германия / Oberliga: Mittelrhein
    15:00 TSV Buchholz 08
    TSV Buchholz 08
    -:-
    Rugenbergen
    Rugenbergen
  • Гърция Гърция / Футболна лига: Нотиос, Гърция
    15:00 Sparti
    Sparti
    -:-
    Калитеа
    Калитеа
    15:00 Верия
    Верия
    -:-
    Ерготелис
    Ерготелис
    15:00 Докса Драма
    Докса Драма
    -:-
    Apollon Larissa
    Apollon Larissa
    15:00 Пансерайкос
    Пансерайкос
    -:-
    Trikala F.C.
    Trikala F.C.
    15:00 Anagennisi Karditsas
    Anagennisi Karditsas
    -:-
    Aiginiakos
    Aiginiakos
    15:00 ОФИ Крит
    ОФИ Крит
    -:-
    Kalamaria
    Kalamaria
    15:00 Панегиалиос
    Панегиалиос
    -:-
    Kissamikos
    Kissamikos
  • Гърция Гърция / Гама Етники, Гърция
    12:00 Leonidio
    Leonidio
    -:-
    Pallixouriakos
    Pallixouriakos
    13:00 Panthiraikos
    Panthiraikos
    -:-
    Diagoras Agias
    Diagoras Agias
    14:00 Skoufas Kompoti
    Skoufas Kompoti
    -:-
    Lefkimmi
    Lefkimmi
    15:00 Elpis Skoutareos
    Elpis Skoutareos
    -:-
    Aris Avato
    Aris Avato
    15:00 GS Almyros
    GS Almyros
    -:-
    Velouchi
    Velouchi
    15:00 Ираклис
    Ираклис
    -:-
    Pierikos
    Pierikos
    15:00 Panlefkadios
    Panlefkadios
    -:-
    Karagiannia
    Karagiannia
    15:00 Achilleas Farsalon
    Achilleas Farsalon
    -:-
    Ники Волос
    Ники Волос
    15:00 Agios Ierotheos
    Agios Ierotheos
    -:-
    Ierapetra
    Ierapetra
    15:00 Aiolikos FC
    Aiolikos FC
    -:-
    Chalkis
    Chalkis
    15:00 Asteras Parapotamos
    Asteras Parapotamos
    -:-
    Makedonikos Foufas
    Makedonikos Foufas
    15:00 Asteras Vlachioti
    Asteras Vlachioti
    -:-
    PAO Varda
    PAO Varda
    15:00 Doxa Proskiniton
    Doxa Proskiniton
    -:-
    M. Alexandros Xiropotamos
    M. Alexandros Xiropotamos
    15:00 Filippiada
    Filippiada
    -:-
    Кастория
    Кастория
    15:00 Irodotos
    Irodotos
    -:-
    AO Ilisiakos
    AO Ilisiakos
    15:00 Karitsa
    Karitsa
    -:-
    Aris Palaiochori
    Aris Palaiochori
    15:00 Keratsini
    Keratsini
    -:-
    Loutraki
    Loutraki
    15:00 Pylou Tsiklitiras
    Pylou Tsiklitiras
    -:-
    Diagoras Vrachneikon
    Diagoras Vrachneikon
    15:00 Sellana
    Sellana
    -:-
    Volos NFC
    Volos NFC
    15:00 Tamyniakos
    Tamyniakos
    -:-
    Ermis Kiveriou
    Ermis Kiveriou
  • Гватемала Гватемала / Лига Насионал: Апертура, Гватемала
    FT Маркенсе
    Маркенсе
    2 :1
    Deportivo Sanarate
    Deportivo Sanarate
    FT Кселаху
    Кселаху
    1 :2
    Coban Imperial
    Coban Imperial
    19:00 Мунисипал
    Мунисипал
    -:-
    Комуникасионес
    Комуникасионес
    19:00 Сучитепекес
    Сучитепекес
    -:-
    Депортиво Петата
    Депортиво Петата
    19:30 Антигуа
    Антигуа
    -:-
    Siquinala
    Siquinala
    22:30 Гуастатоя
    Гуастатоя
    -:-
    Малакатеко
    Малакатеко
  • Белгия Белгия / Втора дивизия, Белгия
    17:00 Тюбиз
    Тюбиз
    -:-
    ОХ Льовен
    ОХ Льовен
  • Белгия Белгия / Трета дивизия, Белгия
    15:30 Ребек
    Ребек
    -:-
    RES Durbuy
    RES Durbuy
    15:30 Акрен
    Акрен
    -:-
    Waremme
    Waremme
    15:30 Уален
    Уален
    -:-
    Ла Каламин
    Ла Каламин
    15:30 Hamoir
    Hamoir
    -:-
    Meux
    Meux
    15:30 Solieres Sport
    Solieres Sport
    -:-
    Ла Лувиер Сантр
    Ла Лувиер Сантр
    15:30 Vosselaar
    Vosselaar
    -:-
    Sint-Lenaarts
    Sint-Lenaarts
    15:30 Londerzeel
    Londerzeel
    -:-
    Уестхук
    Уестхук
    16:00 Тиенен
    Тиенен
    -:-
    Zwarte Leeuw
    Zwarte Leeuw
    16:00 Бохолт
    Бохолт
    -:-
    Montkainoise
    Montkainoise
    16:00 Олимпия Вайгмаал
    Олимпия Вайгмаал
    -:-
    Капелен
    Капелен
    16:00 SW Harelbeke (Bel)
    SW Harelbeke (Bel)
    -:-
    Спарта Петегем
    Спарта Петегем
    16:00 Пепинген
    Пепинген
    -:-
    Синт-Никлаас
    Синт-Никлаас
    16:00 Ronse
    Ronse
    -:-
    Bornem
    Bornem
  • Коста Рика Коста Рика / Примера дивисион: Торнео де Верано, Коста Рика
    FT Ередиано
    Ередиано
    1 :1
    Депортиво Саписса
    Депортиво Саписса
    23:00 Кармелита
    Кармелита
    -:-
    Перес Селедон
    Перес Селедон
    23:00 Гресиа
    Гресиа
    -:-
    Сантос де Гуапилес
    Сантос де Гуапилес
    23:00 Минусипал Либериа
    Минусипал Либериа
    -:-
    Лимон
    Лимон
  • Тунис Тунис / Лига 1, Тунис
    14:00 Ben Guerdane
    Ben Guerdane
    -:-
    ЕС Тунис
    ЕС Тунис
    15:00 Клуб Африкен
    Клуб Африкен
    -:-
    Монастир
    Монастир
    15:00 CO Medenine
    CO Medenine
    -:-
    Стад Габезиен
    Стад Габезиен
    15:00 Габес
    Габес
    -:-
    Етоал Саел
    Етоал Саел
    15:00 Метлауи
    Метлауи
    -:-
    Керуан
    Керуан
    16:00 СС Сфаксиен
    СС Сфаксиен
    -:-
    Стад Тунизиен
    Стад Тунизиен
  • Нигерия Нигерия / НПФЛ, Нигерия
    17:00 Katsina United
    Katsina United
    -:-
    Ениймба
    Ениймба
    17:00 Абиа Уориърс
    Абиа Уориърс
    -:-
    Plateau United
    Plateau United
    17:00 Аква Юнайтед
    Аква Юнайтед
    -:-
    Yobe Stars
    Yobe Stars
    17:00 Ел Канеми Уориърс
    Ел Канеми Уориърс
    -:-
    MFM FC
    MFM FC
    17:00 Ifeanyi Uba
    Ifeanyi Uba
    -:-
    Kwara United
    Kwara United
    17:00 Хартланд
    Хартланд
    -:-
    Енугу Рейнджърс
    Енугу Рейнджърс
    17:00 Лоби Старс
    Лоби Старс
    -:-
    Go Round
    Go Round
    17:00 Насарауа Юнайтед
    Насарауа Юнайтед
    -:-
    Съншайн Старс
    Съншайн Старс
    17:00 Rivers United
    Rivers United
    -:-
    Kano Pillars
    Kano Pillars
    17:00 Wikki Tourist
    Wikki Tourist
    -:-
    Niger Tornadoes
    Niger Tornadoes
  • Испания Испания / Сегунда Б, Испания
    12:30 Osasuna II
    Osasuna II
    -:-
    Бургос
    Бургос
    13:00 Майорка
    Майорка
    -:-
    Baleares
    Baleares
    13:00 Marbella
    Marbella
    -:-
    Extremadura UD
    Extremadura UD
    13:00 Melilla
    Melilla
    -:-
    Картахена
    Картахена
    13:00 Атлетико Мадрид II
    Атлетико Мадрид II
    -:-
    Реал Валядолид II
    Реал Валядолид II
    13:00 Туделано
    Туделано
    -:-
    Аморебиета
    Аморебиета
    13:00 Ebro
    Ebro
    -:-
    Ягостера
    Ягостера
    13:00 Deportivo La Coruna II
    Deportivo La Coruna II
    -:-
    Расинг Ферол
    Расинг Ферол
    13:00 Union Adarve
    Union Adarve
    -:-
    Селта Виго II
    Селта Виго II
    13:00 Леалтад
    Леалтад
    -:-
    Caudal
    Caudal
    13:00 Villarreal B
    Villarreal B
    -:-
    Ontinyent
    Ontinyent
    13:00 Линензе
    Линензе
    -:-
    Lorca Deportiva (Esp)
    Lorca Deportiva (Esp)
    13:00 UCAM Murcia
    UCAM Murcia
    -:-
    FC Jumilla
    FC Jumilla
    13:00 Вияновенсе
    Вияновенсе
    -:-
    Лас Палмас Б
    Лас Палмас Б
    13:00 Форментера
    Форментера
    -:-
    Saguntino
    Saguntino
    13:00 Valencia B
    Valencia B
    -:-
    Pena Deportiva
    Pena Deportiva
    17:00 Cordoba B
    Cordoba B
    -:-
    San Fernando
    San Fernando
    17:30 Navalcarnero
    Navalcarnero
    -:-
    Фуенлабрада
    Фуенлабрада
    17:30 Olot
    Olot
    -:-
    Badalona
    Badalona
    17:45 Корусо
    Корусо
    -:-
    Rayo Majadahonda
    Rayo Majadahonda
    18:00 Gimnastica Segoviana
    Gimnastica Segoviana
    -:-
    Rapido Bouzas
    Rapido Bouzas
    18:00 Елче
    Елче
    -:-
    Zaragoza B
    Zaragoza B
    18:00 КЕ Сабадел
    КЕ Сабадел
    -:-
    JS Hercules
    JS Hercules
    18:00 El Ejido
    El Ejido
    -:-
    Реал Мурсия
    Реал Мурсия
    18:00 КД Мирандес
    КД Мирандес
    -:-
    Расинг Сантандер
    Расинг Сантандер
    18:00 Talavera CF
    Talavera CF
    -:-
    SS Reyes
    SS Reyes
    18:00 Гуихуело
    Гуихуело
    -:-
    Толедо
    Толедо
    18:00 Pontevedra
    Pontevedra
    -:-
    Cerceda
    Cerceda
    18:00 Лороньес
    Лороньес
    -:-
    Баракалдо
    Баракалдо
    18:00 Lleida
    Lleida
    -:-
    Peralada
    Peralada
    18:00 Ecija
    Ecija
    -:-
    Betis B
    Betis B
    18:00 Merida AD
    Merida AD
    -:-
    Granada CF B
    Granada CF B
    18:00 Рекреативо Уелва
    Рекреативо Уелва
    -:-
    CD Badajoz
    CD Badajoz
    19:00 Понферадина СД
    Понферадина СД
    -:-
    Реал Мадрид Кастиля
    Реал Мадрид Кастиля
    19:00 Cornella
    Cornella
    -:-
    Депортиво Алкояно
    Депортиво Алкояно
  • Испания Испания / Терсера Дивисион, Испания
    12:00 Melistar
    Melistar
    -:-
    Loja
    Loja
    12:30 Almeria B
    Almeria B
    -:-
    Rincon
    Rincon
    12:30 Basconia
    Basconia
    -:-
    Сестао Ривер
    Сестао Ривер