• Смана в Ботев - Вушурович влиза на мястото на Петър Атанасов

90+4'
  • Последен съдийски сигнал на мача

90+4'
  • Карагерен бележи за 4:1 и Локомотив ще чака с настроение реванша със Спартак в Търнава. Той довкара отбита от вратаря топка след удар на Аралица.

90+2'
  • Последна смяна в Локомоитв - Бахтич влиза вместо Димитър Илиев.

81'
  • Смяна в Ботев -Георги Вълчев заменя Златински

79'
  • Димитър Илиев смълчава публиката във Враца с трети гол

78'
  • Нова смяна в Локомотив - Петрович влиза вместо Томашевич

70'
  • Жълт картон за Лясков, който фаулира резервата Аралица

65'
  • Смяна в Локомотив - Анте Аралица влиза на мястото на Ален Ожболт

63'
  • Втори жълт и респективно червен картон за Илия Миланов. Защитникът на Ботев закъсня с шпагата и фаулира грубо Георги Илиев.

62'
  • Гол за Ботев Враца. Валери Домовчийски връща интригата в мача с красив гол от въздуха.

61'
  • Жълт картон за Илия Миланов

56'
  • Симеон Мечев от домакините получава жълт картон

52'
  • След единоборство между Лясков и Димитър Илиев в наказателното поле, остават съмнения за нарушение на защитника, но реферът Стефан Апостолов подминава претенциите на гостите.

52'
  • И втората част започва с опасна атака на гостите. Илия Миланов с прецизен шпагат в наказателното поле спира устремилия се към вратата на Ботев Ожболт.

48'
  • Дебютиралият за Ботев Враца Ждерич е заменен от Андреас Васев.

46'
  • Начало на второто полувреме

45+3'
  • Край на първото полувреме във Враца

45+3'
  • В последната минута на първото полувреме домакините стигат до първото си голово положение. Отлично центриране на Златински е засечено с глава от Домовчийски, но топката минава встрани от вратата.

45+2'
  • Димитър Илиев пропилява шанс да вкара трети гол, след като се засуети в наказателното поле и вратаря Костов му измъква топката от краката.

38'
  • 2:0 за Локомотив Пд. Фантастичен гол бележи ветеранът Георги Илиев, който изстреля истинска тупалка от над 25 метра.

35'
  • Жълт картон за левия бек на Локомотив Томашевич за фаул срещу Даниел Генов.

30'
  • Нападателят на Ботев Будинов получава травма във въздушен двубой със Стивън Ези и играта е спряна за повече от минута, докато му се окаже медицинска помощ.

28'
  • Асистент-съдията Мартин Ангелов  явно е разсеян и спира със засада обещаваща атака на гостите, въпреки че Карагерен атакува топката зад централната линия. Решението му с основание предизвика недоволството на пловдивчани.

21'
  • Ален Ожболт пропуска да вкара втори гол за гостите. Бранителите на Ботев проспаха центриране отдясно и Ожболт, оставен сам на точката на дузпата, не успя да нанесе удар.

15'
  • Локомотив Пд повежда в резултата с гол на Бирсент Карагерен. Георги Илиев центрира от корнер, върналият се да помага на защитата Мирослав Будинов изчисти с глава, но право в краката на Каратгере, който с премерен шут не остави шансове за Костов.

9'
  • В първите минути по-активни са гостите, които успяват да организират няколко хубави атаки към вратата на Ботев Враца, но завършващите удари са  неточни.