• Удар на Рандал, Ренан е на ниво

90+3'
  • Добавеното време е 3 минути

90+1'
  • Корнер за Арда, след като Сам го спечели. Центрирането в наказателното поле на Лудогорец позволи на Ренан да улови кълбото.

90'
  • Корнер за Лудогорец. След изпълнението нямаше заплаха за вратата на Караджов

89'
  • Пряк свободен удар за Лудогорец. Кешеру стреля неточно

88'
  • Жълт картон за Мартинов от Арда

86'
  • Жоао Аморим има нужда от лекарска помощ

84'
  • Центриране на Кръстев в наказателното поле на Лудогорец, но там отбраната на домакините се справи със ситуацията

83'
  • Смяна в Арда. Влиза Мартинов, излиза Сидоел

81'
  • Смяна в Лудогорец. Излиза Битон, влиза Кешеру

79'
  • Жълт картон за Манолев

78'
  • Пропуск на Димо Бакалов, който беше изведен на отлична позиция, но не съумя да реализира

76'
  • Пряк свободен удар за Арда. След изпълнението на Аморим топката излезе в аут.

73'
  • Жълт картон за Терзиев

72'
  • Смяна в Арда. Влиза Рандал, излиза Коконов

72'
  • Смяна в Лудогорец. Влиза Димо Бакалов, излиза Вандерсон

69'
  • Мавис Чибота направи резултата 2:0 в полза на шампионите, след като получи отличен пас от Икоко и матира Караджов.

66'
  • Чибота получи пас от Горалски, опита да стреля, падна и в наказателното поле, но съдията остави играта да продължи

65'
  • Смяна в Арда. Излиза Радослав Василев, влиза Сам

62'
  • Жълт картон за Хасани

57'
  • Пряк свободен удар за Арда. На границата на наказателното поле почти фронтално срещу вратата на Ренан. Коконов застана зад топката, но прати топката в стената изградена от футболисти на Лудогорец

56'
  • Корнер за Лудогорец. Топката намери Моци след центрирането, но той беше нарушил правилата срещу Лозев

52'
  • Корнер за Арда, Гаич стреля доста неточно

50'
  • Аморим с отличен удар опита да матира Ренан, който прояви рефлекс

49'
  • Смяна в Лудогорец. На мястото на Недялков, влиза Терзиев

46'
  • Начало на второто полувреме

46'
  • Край на първото полувреме

45'
  • Жълт картон за Моци за нарушение срещу Коконов

42'
  • Дан Битон матира Караджов с красив удар, вратарят на Арда направи грешка, след като топката тупна коварно пред него и влетя в мрежата

35'
  • Отново флаг за засада спря атака на Лудогорец, но такава сякаш нямаше

33'
  • Антон Недялков отправи далечен, неточен шут

30'
  • Удар на Битон в ръцете на Караджов

29'
  • Корнер за Лудогорец, след центрирането последва нарушение на Манолев срещу Караджов

24'
  • Корнер за Лудогорец, след центрирането Гаич е на мястото си и изчисти напред

23'
  • Коконов опита да намери Кръстев в наказателното поле на Лудогорец, не сполучи

21'
  • Антон Недялков опита да намери Икоко с диагонален пас в наказателното поле на Арда, но топката не беше овладяна от атакуващия играч на Лудогорец.