• 38’ Момчил Цветанов
  • 69’ Тиаго Родригес
  • Край на мача!

90+4'
  • Три минути добавено време, което буди учуда поради простата причина, че имаше много забавяния в хода на втората част, а също така и редица играчи имаха нужда от медицинска помощ.

• Смяна в Локо - влиза Филип Михалевич, излиза Умарбаев.

89+3'
  • Смяна в ЦСКА - влиза Стефано Белтраме, излиза Тиаго Родригес.

85'
  • Удар на Жеферсон от средна дистанция с левия крак, но той не представляваше проблем за Мартин Луков и вратарят на домакините се намеси.

77'
  • Смяна в Локомотив - влиза Анте Аралица, излиза Минчев.

74'
  • Жълт картон за Ахмед Ахмедов, отново за реакция, а действията на рефера Николай Йорданов будят похвали, че не толерира прищявки от футболистите, що се отнася до спорене на дадени решения.

74'
  • Спасяване! Брилянтна изява на Мартин Луков след ножичен удар на Юрген Матей през бранител на Локомотив. Стражът отби топката, последва разбъркване, но втори шут не дойде към вратата на пловдивчани.

73'
  • ГОЛ ЗА ЦСКА! Тиаго Родригес стреля превъзходно от фаул и прати директно топката във вратата на Луков - 2:1 за Локомотив.

69'
  • Жълт картон за Пламен Гълъбов от ЦСКА.

67'
  • Смяна в ЦСКА - влиза Ахмед Ахмедов, излиза Санкаре.

66'
  • Смяна в ЦСКА - влиза Георги Йомов, излиза Кейта.

66'
  • Жълт картон за Тиаго Родригес, който фаулира Димитър Илиев.

64'
  • Смяна в ЦСКА - влиза Енрике Рафаел, излиза Кери.

60'
  • Смяна в ЦСКА - влиза Жеферсон, излиза Юга.

60'
  • Греъм Кери обстрелва вратата на Локомотив Пловдив от фаул, но топката отиде аут.

59'
  • Отчайващо ЦСКА се опитва да пробие "блока", който Локомотив е направил пред Мартин Луков, но опасности пред вратата на пловдивчани няма.

• Пропуск! Локомотив направи страхотна атака чрез Минчев, Илие и Карагарен. Последният отправи мощен удар от границата на наказателното поле на "червените" с левия крак, но топката отлетя аут.

51'
  • Съдийският сигнал за старта на второто полувреме е факт!

• Край на първата част.

• Жълт картон за Милош Петрович, който е поредният футболист, където си позволва да опонира на рефера в хода на мача.

44'
  • ГОЛ ЗА ЛОКОМОТИВ! Момчил Цветанов открадна топката в половината на ЦСКА и стреля мощно с левия крак. Тя се отби в главата на правещия кошмарен мач Матей и влетя във вратата на Бусато, като бразилският страж не можеше да се намеси по никакъв начин.

38'
  • Жълт картон за Жул Кейта, който удари с ръка Салинас.

36'
  • Жълт картон за Георги Минчев, който реагира остро към решение на съдията.

35'
  • ГОЛ ЗА ЛОКОМОТИВ! Топката бе центрирана в наказателното поле на ЦСКА, а Юрген Матей опита да я изчисти, но вместо това я "изчисти" право във вратата си - домакинът поведе.

31'
  • Анемичен удар на Жул Кейта от въздуха и Луков нямаше грижи да улови.

29'
  • Домакински претенции за дузпа, след като публиката на Локомотив помисли, че Матей е играл с ръка, но на повторението се видя, че топката рикошира в корема на нидерландския бранител.

28'
  • Доста добър шанс за Локомотив Пловдив - Момчил Цветанов центрира отляво към непокрития Димитър Илиев в наказателното поле, ала капитанът на "смърфовете" не засече достатъчно добре топката, за да дойде опасен удар към вратата на Бусато.

23'
  • Шут на Тиаго Родригес от движение, но топката се отби в тялото на Петрович и излезе в корнер.

18'
  • Удар! Жул Кейта комбинира с Али Соу пред наказателното поле на Локомотив. Гамбиецът стреля мощно с десния крак, но този му опит беше неточен.

13'
  • Тиаго Родригес направи подканващо центриране отляво към Валентин Антов, но той не стигна топката. Все пак тя премина много близо край страничната греда на Мартин Луков.

11'
  • Удар! Опит на Парвиз Умарбаев да вкара топката от фаул, но тя прелетя встрани от вратата на Бусато - аут.

9'
  • Жълт картон за Брадли Мазику. Бекът на ЦСКА загуби топката при единборство с Лукас Салинас и задържа халфа на Локомотив, след което бе наказан с картон.

7'
  • Удар! Динис Алмейда стреля отблизо, но топката се отби в Антов и излиза в корнер.