• Край на мача - победа за Септември с 2:1!

• Сяна при гостите - влиза Франк Ландри, излиза Фурие.

• Жълт картон за Борислав Рупанов.

83'
  • Смяна в Хебър - влиза Шейх Диаманка, излиза Пенчев.

80'
  • ГОООЛ ЗА СЕПТЕМВРИ! Гостите излязоха отново напред в резултата, след като резервата Митко Митков намери отлично Борислав Рупанов, който овладя добре и шутира с десния крак, правейки безпомощен Петър Дебърлиев.

74'
  • Смяна в Хебър - влиза Калоян Кръстев, излиза Вукович.

72'
  • Смяна в Хебър - влиза Кристиан Андонов, излиза Търтов.

72'
  • Смяна в Септември - влиза Фаустас Степонавичус, излиза Моран.

69'
  • Жълт картон за Клери Сербер.

66'
  • Смяна при гостите - влиза Клери Сербер, излиза Витиньо.

64'
  • Смяна в Септември - влиза Николай Дросев , излиза Полендаков.

63'
  • Жълт картон за Асен Чандъров.

48'
  • Смяна в Хебър - влиза Олексей Збун, излиза Ангелов

• Смяна в Септември - влиза Митко Митков, излиза Гутиерес.

• Старт на второто полувреме!

• Край на първата част - 1:1!

• ГОООЛ ЗА ХЕБЪР! Символичните домакини, макар и с 10 човека, изравниха резултата в добавеното време на първата част. Топката беше центрирана от ъглов удар към Душан Вукович, който се придвижи отлично и отблизо с глава не остави шанс на Шейтанов - 1:1.

45+2'
  • Жълт картон за Георги Търтов.

40'
  • Витиньо стреля, а Дебърлиев спаси.

39'
  • Жълт картон за Виктор Очаи.

37'
  • Удар на Бертран Фурие от дистанция отиде много далеч от вратата на Дебърлиев.

28'
  • Принудителна смяна в Хебър - влиза Милен Гамаков, излиза Пехливанов.

20'
  • ГОООЛ ЗА СЕПТЕМВРИ! Столичани откриха резултата от дузпа, вкарана от Асен Чандъров.

16'
  • Червен картон! Октай Хамдиев беше изгонен от съдията Михаел Павлов за деянието си.

15'
  • ДУЗПА! Гостите от София получиха дузпа, след като Октай Хамдиев изрита в гърдите неволно Фурие в наказателното поле, а реферът даде наказателен удар за Септември.