• 53’ Георги Илиев
  • 66’ (д) Димитър Илиев
  • Край на мача!

90+5'
  • ГОООЛ за Витоша! Венци Бонев засича с глава центриране от корнер и бележи във вратата на Мартин Луков!

90+4'
  • Жълт картон за Луков.

88'
  • Момчил Цветанов заменя Георги Илиев.

82'
  • Даниел Куте заменя Григор Долапчиев.

79'
  • Христо Иванов заменя Амзин за Витоша.

78'
  • Невероятен пропуск на Григор Допалчиев. Нападателят излиза абсолютно сам срещу Мартин Луков, който обаче се хвърля в краката на фубтолиста на домакините и улавя топката.

76'
  • Анте Аралица заменя Йосип Томашевич.

75'
  • Динев заменя Кабов.

70'
  • Димитър Илиев е безпогрешен от бялата точка и прави резултата 3:1 в полза на гостите!

66'
  • ДУЗПА за Локомотив! Атанас Кабов извършва нарушение срещу Бирсент Карагарен!

65'
  • Витанов заменя Умарбаев за Локомотив Пловдив.

64'
  • Зюмбулев получава жълт картон.

56'
  • ГООООЛ за Витоша! Атанас Кабов бележи великолепно попадение във вратата на Локомотив, с което намалява преднината на гостите. Халфът на домакините разстреля вратаря на "смърфовете" с мощен шут по диагонала. Това е и първият гол на Кабов в българския елит.

54'
  • ГООООЛ за Локомотив! Страхотено попадение на Георги Илиев! Опитният полузащитник бе оставен непокрит в наказателното поле с гръб към вратата на домакините, овладя една висока топка и веднага с удар от въздуха с левия крак, вкара един от претендентите за Гол на кръга!

53'
  • Футболистите на Витоша започват второто полувреме доста по-силно. Домакините напавиха няколко добри атаки, но без те да бъдат завършени с удар към вратата на Мартин Луков.

52'
  • Начало на втората част.

45+1'
  • Край на първата част.

45+1'
  • Силен удар на Георги Илиев излиза в аут.

44'
  • Жълт картон за Венци Бонев за груб фаул в половината на Локомотив.

41'
  • Нова възможност за Локомотив, създадена от Димитър Илиев. Нападателят нахлу в наказателното поле, преодоля трима играчи на Витоша, но ударът му не се получи и прати топката в аут.

34'
  • ГОООЛ за Локомотив! Динис Алмейда открива за гостите. Георги Илиев центриран много добре отдясно, топката прехвърли двама играчи в наказателното поле на домакините, за да стигне до Алмейда с глава я насочи в мрежата за 1:0.

33'
  • Свободен удар в полза на Витоша след фаул на Стивън Езе срещу Долапчиев. Топката бе центрирана в накаателното поле, където тупна коварно и спря в тялото на Томашевич, а играчите в зелено поискаха игра с ръка. Реферът Георги Давидов обаче бе категоричен, че такава няма.

28'
  • Шут на Бирсент Карагарен, който излиза в аут.

24'
  • Локомотив владее инициативата в мача, но така и не успява да създаде по-сериозни опасности пред вратата на домакините.

24'
  • Изстрел на Ален Ожболт, който също не попада в целта.

10'
  • Нова възможност за гостите! Румен Гьонов успява да избие топката от самата голлиния на вратата след удар на Георги Илиев. Нов корнер за Локомотив.

8'
  • Великолепен шанс за Локомотив. Карагарен проби добре отдясно и намери Умарбаев пред границата на наказателното поле, който овладя и стреля в десния ъгъл на вратата, но Кацарев изби в корнер.