1 : 0

• 73’ Евандро
  • Край на мача

90+4'
  • Корнер за ЦСКА, след развитието на атаката, Антов стреля с глава, но топката мина встрани от вратата.

89'
  • Ждерич получи втори жълт картон и напусна терена, след нов груб фаул

86'
  • Последна смяна в състава на Ботев Враца. На мястото на Домовчийски, влиза Янков

85'
  • Шут на Али Соу, топката попадна в ръцете на Костов

81'
  • Смяна в Ботев Враца, влиза Будинов, излиза Златински

79'
  • Смяна в ЦСКА. Малинов излиза, влиза Турицов

78'
  • Нов шанс пред Евандро, Керчев се намеси добре и изчисти в корнер

75'
  • Жълт картон за Ждерич за грубо нарушение

74'
  • Евандро откри резултата на двубоя между ЦСКА и Ботев Враца. Той засече центриране на Занев и се разписа

73'
  • Жълт картон за Домовчийски

• Жълт картон за Даниел Генов

64'
  • Али Соу пропусна да даде аванс на "червените" при добра атака на тима

63'
  • Жълт картон за Евандро

56'
  • Флаг за засада при атака на ЦСКА, но такава нямаше

56'
  • Пропуск на Тиаго, той напредна към наказателното поле на Ботев, но не сполучи да нанесе точен удар

48'
  • Смяна в състава на Ботев Враца. На мястото на Гаджев, влиза Ивайло Михайлов

46'
  • Смяна в състава на ЦСКА. На мястото на Фабрини влиза Тиаго

46'
  • Смяна в състава на ЦСКА. На мястото на Тони Уот влиза Али Соу

46'
  • Начало на второто полувреме

46'
  • Край на първата част

45+3'
  • Чисто положение за Ботев Враца. Георги Вълчев пусна отличен пас към Даниел Генов, но той стреля встрани от вратата на Бусато.

45+1'
  • Добавеното време на първата част е две минути

45+1'
  • Фабрини е на полето, като има нужда от лекарска помощ

43'
  • Христо Златински с жълт картон

• Тони Уот се строполи на тревата в наказателното поле на Ботев Враца, но Апостол Попов игра чисто.

39'
  • Жълт картон за Даниел Гаджев, който на няколко пъти фаулира опасно играчи на ЦСКА, в последния случай това беше Бикел.

36'
  • Домовчийски се измъкна от трима играчи на ЦСКА, пусна към Вълчев, който не съумя да обработи добре топката и атаката на Ботев Враца се провали

34'
  • Центриране на Занев, топката попадна в наказателното поле, където Уот не намери целта

32'
  • Пряк свободен удар за ЦСКА странично от наказателното поле на Ботев Враца. След центрирането Евандро стреля, Костов е на мястото си

29'
  • Атака за ЦСКА, Тони Уот не сполучи да организира добро продължение

22'
  • Вушорович с опит за атака за Ботев, центрира отдясно, но не сполучи

22'
  • Късо изпълнение на корнера, но атаката на "червените" се провали

17'
  • Ново нарушение в полза на ЦСКА. Генов наруши правилата, Кери стреля, топката се отклони от стената и излезе в корнер

17'
  • Сблъсък между Бикел и Гаджев в центъра на терена, влизат медицинските екипи

13'
  • Топката попадна във вратата на Бусато, но имаше вдигнат флаг за засада

9'
  • Пряк свободен удар за ЦСКА в половината на "червените", след като Даниел Гаджев фаулира Фабрини. След изпълнението не последва опасност за Костов.

7'
  • Начало на двубоя на стадион "Българска армия", който започна с минута мълчание в памет на починал фен на "червените".

• Стадион: Стадион Българска Армия
    Рефер: Георги Давидов
    Излъчва: Diema Sport