• Край на срещата в София.

90+4'
  • Топузов стреля силно и опасно в близкия ъгъл, но Костов парира с последни усилия.

90+3'
  • Русев напредна през центъра и шутира силно, но Костов се намеси решително и отклони в ъглов удар. При него отново Русев се добра до коженото кълбо, но бе блокиран - нов корнер. След него обаче не се случи нищо интересно.

84'
  • Керчев се извиси над всички и стреля с глава, но Наумов успя да улови без особени проблеми.

78'
  • Георги Русев бе съборен след технична игра в наказателното поле и Чинков посочи бялата точка. С отговорността се нагърби Галин Иванов, който заби топката високо и безпощадно в центъра.

76'
  • Атанасов отстъпва мястото си на Ненов.

71'
  • Току-що влезлият Бабунски засече с глава попадаване на Негов от фланга, ала бе изпреварен от съперник.

70'
  • Буров пък заменя Домовчийски.

69'
  • Трета смяна за Ботев Враца. Генов излиза, а Бабунски влиза.

69'
  • Галин Иванов пропиля може би най-доброто положение за тима си. Чочев изведе Митков, той продължи към центъра, където Иванов бе непокрит, но Керчев спаси с вещина.

68'
  • Още една родака за ЦСКА 1948 - Топузов влиза, заменяйки Александров.

66'
  • Юсеин излиза, а Личев влиза.

65'
  • Чочев стигна до топката след подаване от ъглов удар, но не успя да овладее по най-добрия начин и да отправи удар.

63'
  • Втора смяна и за домакините. Димитър Митков заменя Бастунов.

56'
  • Втора принудителна смяна за врачани. Даниел Гаджев излиза, а на негово място влиза Никола Колев.

52'
  • Георги Русев бива съборен фронтално пред наказателното от Керчев и съдията отсъжда пряк свободен удар. Чочев стреля, но след рикошет в стената, топката излита в корнер. След него Галин Иванов засече с глава, ала ударът му бе блокиран.

51'
  • Започва втората част.

45+1'
  • Това бе всичко за първата част в София.

45+1'
  • Домовчийски центрира изключително опасно от левия фланг към Генов в пеналтерията, но в последния възможен момент Лазар Марин изчисти и предотврати сигурен гол.

42'
  • Чочев отвърна с красив удар с левия крак, но той профуча на сантиметри над напречната греда на гостите.

34'
  • Генов отново пробва късмета си, но този път би слабо и право в Наумов.

33'
  • Генов напредна отдясно и шутира в левия ъгъл, ала Наумов бе на място и парира.

27'
  • Галин Иванов стреля опасно от свободен удар, но след избитата топка от Костов, Мартин Николов изчисти в ъглов дуар. След него обаче не се стигна до никаква опасност за вратата.

26'
  • Ивайлов получава жълт картон заради опасно влизане в краката на Пиргов.

25'
  • Венци Василев пък излиза заради болки в бедрото. На негово място влиза Симеон Петров.

23'
  • Травма в аддукторите вади Ничев, който е заменен от Генчев.

21'
  • Генов опита далечен удар с десния крак в близкия ъгъл, но Наумов изби в ъглов удар. След него обаче не се стигна до нищо опасно.

13'
  • Домакините пробваха опасно центриране от лявото крило, но коженото кълбо бе изчистено в последния момент и Александров не успя да го засече.

6'
  • Серкан Юсеин подаде в наказателното поле от корнер, но топката бе изчистена от защитата.