• Резервата Климентов пропуска да нанесе смъртоносен удар. Той бе изпуснат от бранителите на ЦСКА, но не успя да притесни Бусато.

• Отлична възможност пропиля ЦСКА 1948! Меко центриране на Шопов намери Галин Иванов, но той не успя да отправи удар към вратата на Наумов и след това опасността бе преотвратена

• Нова промяна в ЦСКА 1948 - Мариянов е заменен от Климентов

78'
  • Валентин Антов стреля с глава към вратата на ЦСКА 1948, но право в ръцете на вратаря Наумов

76'
  • Невероятен пропуск на Али Соу! Брадли Мазику го изведе очи в очи с вратаря Наумов, но нападателят шутира покрай вратата.

72'
  • И вторият голмайстор за ЦСКА 1948 - Даниел Младенов е сменен. На терена вече е Ангел Бастунов

70'
  • Трета смяна в ЦСКА - Санкаре отстъпва мястото си на Стефано Белтраме

65'
  • Промяна в ЦСКА - Кристиян Малинов заменя Амос Юга

65'
  • Втора смяна в ЦСКА 1948 - ветеранът Мартин Камбуров излиза, влиза Марио Топузов. Капитанската лента вече е на ръката на Галин Иванов.

59'
  • Станислав Тодоров предупреждава официално и левия бек на ЦСКА 1948 Димо Атанасов

56'
  • Жълт картон за десния защитник на ЦСКА 1948 Александър Александров

54'
  • Али Соу изравнява резултата! Отново резервата Ахмедов е в основата на попадението, след като се пребори за топката пред наказателното поле, а след това Али Соу показа превъзходните си качества и с мощен шут по диагонала не остави шансове на вратаря Наумов.

52'
  • Халфът на ЦСКА 1948 Васил Шопов получава първия жълт картон в двубоя за спъване отзад на Брадли Мазику

50'
  • Смяна в състава на ЦСКА 1948 - Димитър Пиргов, който доигра първата част с бинтована глава, отстъпва мястото си на Симеон Петров

46'
  • Начало на второто полувреме на ст. "Васил Левски"

45+5'
  • Край на първата част

45+5'
  • Валентин Антов връща ЦСКА в мача! Влезлият преди малко Ахмедов свали центриране на Тиаго Родригес към Антов, който с глава намали.

45+3'
  • Смяната налага някои вътрешни промени в състава на ЦСКА - Занев заема мястото на Матей в центъра на отбраната, а Мазику се връща като ляв защитник. Влезлият Ахмедов пък застава в предни позиции.

45+1'
  • Първа смяна в мача и тя е в състава на ЦСКА - получилият травма на главата Юрген Матей отстъпва мястото си на Ахмед Ахмедов

45+1'
  • Юрген Матей и Димитър Пиргов се нуждаят от лекарска помощ, след като удариха главите си във въздушен двубой. Главите им са окървавени и се налага да бъдат бинтовани. Защитникът на ЦСКА напуска терена и вероятно ще бъде заменен, докато Пиргов се връща в игра.

40'
  • 2:0 за ЦСКА 1948! Брадли Мазику позволи елементарно да му бъде отнета топката и многоходовата атака на тима на Краси Балъков завърши с втори гол във вратата на Бусато. Първият опит на Галин Иванов бе блокиран, но Дани Младенов дебнеше и за опитен голмайстор като него не бе трудно да направи 2:0.

33'
  • Златна възможност за ЦСКА да изравни резултата! Енрике Рафаел отново е неудържим отдясно и с ювелирно центриране сложи топката на главата на Али Соу. Нападателят обаче не уцели вратата и дълго се държа за главата, не вярвайки какво е направил.

27'
  • Резултатът е открит! ЦСКА 1948 повежда с гол на Мартин Камбуров. Хубава атака на Галин Иванов и Васил Шопов завърши с елегантно подаване към ветерана, който с лекота отбеляза първия си гол с "червената" фланелка.

19'
  • Отново Енрике Рафаел е в центъра на вниманието - бразилецът с лекота надбягва Димо Атанасов на фланга и пуска пас по земя в наказателното поле, където защитата на ЦСКА 1948 успява да изчисти топката далеч от своята врата