• Ндонгала на успя да уцели по най-добрия начин топката и направи непростим пропуск от няколко метра.

• Корнер за Черно море. Димов игра с глава, но след продължението Минчев наруши правилата срещу Лясков

37'
  • Пряк свободен удар в полза на Черно море, Костов спаси с вещина удар на Патрик Андраде

36'
  • Нов гол за Черно море. След асистенция на Ндонгала, Минчев реализира втория си гол в двубоя с елегантен удар.

31'
  • Гол за Черно море. След пас на Родриго в наказателното поле, Иса стреля с глава, Костов спаси, но до кълбото най-бързо стигна Минчев и откри резултата

28'
  • Жълт картон за Даниел Гаджев

28'
  • Удар на Панайотов, топката попадна в ръцете на Костов

27'
  • Мечев центрира в наказателното поле на Черно море, но там отбраната се справи със ситуацията

27'
  • Георги Вълчев се справи с опасна атака на Черно море, Родриго опита центриране, но бранителят на гостите се справи със ситуацията.

20'
  • Пряк свободен удар за Черно море в близост до наказателното поле на Ботев Враца след нарушение срещу Минчев. Родриго центрира, но отбраната на гостите в лицето на Лясков се справи