• Греда за Ботев! След ново центриране на Джеймс Ето'о, Николай Минков засече от много труден ъгъл, а топката кацна на горната греда на вратата на Васил Симеонов.

• Точукву Ннади заменя Дилан Мертенс.

61'
  • Жълт картон за Димитър Тонев

61'
  • Втори гол за гостите! След статично положение и центриране на Котев топката беше отклонена към Ласана Ндиайе, който препарира Аргилашки за втори път - 2:0.

54'
  • Току пробва изстрел от 25 метра, но над вратата на Симеонов.

53'
  • Много активен старт за Ботев на втората част, като пред вратата на Симеонов се вихри корнер след корнер. При последния такъв Мохамед Брахими засече, но малко неточно.

50'
  • Димитър Тонев е заменил Роберто Пунчец на почивката.

46'
  • Начало на второто полувреме!

45+5'
  • Край на първото полувреме! Арда има аванс след 45 минути

45+5'
  • Жълт картон и за Христо Иванов.

45+5'
  • Жълт картон за Пламен Крачунов.

45+4'
  • Нов опит за удар на Тилев отдалеч, но този път неточен.

42'
  • Арда поведе! След чудесна контраатака Иван Тилев беше изведен с чудесен пас зад защитата на Ботев, а неговият завършващ удар беше уверен, за да отбележи. Първоначално беше отсъдена засада, но ситуацията беше преразгледана и логично ВАР отсъди, че попадението е редовно.

39'
  • Точен удар на Котев от дистанция, но лесен за Аргилашки.

35'
  • Николай Минков пробва да стреля от много малък ъгъл, но в крайна сметка топката мина успоредно на гол линията, без да бъде засечена от никого.

27'
  • Деян Лозев с много силен и много неточен удар отдалеч. Секунди по-късно и Ковачев пробва мерника след грешка на Ботев в изнасянето, но Аргилашки нямаше проблеми.