• Смяна в Царско село. Излиза Балтанов, влиза Христов

61'
  • Жълт картон за Руменов

61'
  • Румен Руменов падна в наказателното поле на Царско село, след като се получи съприкосновение с Луис Педро, но съдията не отсъди наказателен удар.

60'
  • Корнер за Арда. Ковачев пусна късо към Делев, който потърси съотборник в наказателното поле, но бранител на гостите изчисти напред.

57'
  • След изпълнението на корнера Будинов опита да стреля опасно, но в крайна сметка топката попадна в ръцете на Караджов.

50'
  • Опасен изстрел на Васев, топката беше отбита от Стоев в корнер.

49'
  • Старт на второто полувреме

46'
  • Край на първото полувреме

45+1'
  • Великолепен гол на Светослав Ковачев, който от пряк свободен удар наказа Пласид

40'
  • Румен Руменов откри резултата след като получи отличен пас от Котев и матира Пласид

33'
  • Удар на Мартинов, Пласид спаси, а при добавката Лозев не сполучи

32'
  • Джони Пласид направи ефектно спасяване след удар на Спас Делев, топката излезе в корнер

28'
  • След изпълнението на корнера нямаше опасност за вратата на Пласид

25'
  • След центриране отдясно в наказателното поле на Царско село от страна на Лозев, Кавдански не се намеси добре и топката от неговия крак нацели гредата, а след това Педро на гостите се справи със ситуацията, изпращайки топката в корнер

24'
  • Жълт картон за Мартинов от Арда за протест срещу съдийско решение

14'
  • Пряк свободен удар за Царско село фронтално срещу вратата на Караджов. Галчев застана зад топката, но нацели стената.