• 66’ Валери Домовчийски
  • 90’ Мигел Бедоя
  • Край на мача.

90+4'
  • Мигел Бедоя вкара четвърти гол, след като Божидар Краев отне топката от защитник по десния фланг, и подаде самоотвержено към Бедоя, който сам-самичък пред Василев, нямаше как да сгреши.

90'
  • Един от последните шансове в мача е за Монтана, но Георги Пашов не успя да насочи добре с глава топката след центриране в пеналта на Левски.

89'
  • Втори жълт картон за Асен Георгиев, и играчът на Монтана е изгонен.

83'
  • Георги Пейчев е заменен от Владимир Мичев

80'
  • Мигел Бедоя с жълт картон

79'
  • Амари заменя Луис Педро

77'
  • Извеждащ пас от дълбочина към Аниете, той е очи в очи с Василев, и пак стражът се намеси навреме, за да улови ножичния удар на испанеца.

75'
  • Здравко Лазаров заменя Сергей Георгиев

72'
  • Александър Киров заменя Ангел Рахов

72'
  • Радослав Цонев заменя Валери Домовчийски

72'
  • Нов шанс за Домовчийски, изведен очи в очи с Василев. Нападателят отигра с едно докосване, с левия крак, но стражът на Монтана с ново прекрасно спасяване.

71'
  • Асен Георгиев с жълт картон

69'
  • Иван Минчев стреля от дъгата пред наказателното поле, Пламен Илиев лови сигурно.

68'
  • Центриране от корнер на Аниете, Стойчев отклони с глава в наказателното поле, и Валери Домовчийски също с глава добави.

66'
  • Невероятен пропуск за Левски, Аниете финтира двама защитници отляво, пусна хитро по трева към Краев във вратарското поле, Ивайло Василев отново спасява!

63'
  • 63'
  • Пламен Крумов е заменен от Стефан Велев

62'
  • 59'

• Аниете от пряк свободен удар, точно до страничната лява линия на пеналта, стреля, но Василев боксира в корнер.

57'
  • Центриране отдясно, топката е насочена в пеналта към Белаид, но защитата на Монтана чисти на време.

55'
  • Начало на второто полувреме.

46'
  • Край на първото полувреме

45+2'
  • Белаид се удари лошо в гредата, след като вкара, след като се спъна в падналия пред него Валери Домовчийски. Защитникът, реализирал гол, ще продължи мача.

39'
  • Центриране от корнер на Аниете, Белаид засече с крак във вратата от малкото наказателно поле.
    Това е първи гол на Белаид с екипа на Левски.

39'
  • Нова възможност за Луис Педро, и пак Ивайло Василев с отлична проява. Нападателят стреля от 10-тина метра, но стражът спаси.

38'
  • Удар на Аниете от дъгата пред пеналта, минава покрай вратата

37'
  • 34'
  • Страхотна възможност за Луис Педро, който е изведен сам вляво от точката на дузпата, стреля, но топката се отби в далечната греда.

32'
  • Възможност за Монтана, Иван Минчев центрира, Ангел Рахов не успя да насочи добре топката, иначе я стигна с глава.

30'
  • Груб фаул в средата на терена, Веско Минев се размина с жълт картон

28'
  • Поредна добра атака за Левски, Аниете с хитър пас към нахлулия отдясно Луис Педро. Ударът на последния обаче е от външната страна на мрежата.

22'
  • Първите 20 минути преминават почти изцяло около наказателното поле на Монтана.

20'
  • Далечен удар на Роман Прохазка, Ивайло Василев пак спасява

14'
  • Антонио Аниете зад топката, за изпълнението на дузпата. Гол!

13'
  • Жълт картон за Антонов

12'
  • Центриране на Аниете от корнер, Миро Антонов игра с ръка в пеналта и Николай Йорданов даде дузпа.

11'
  • Шанс за Аниете, но Ивайло Василев излезе много навременно, и спаси вратата си. Аниете бе изведен с дълъг пас между двама бранители на Монтана, очи в очи със стража, но юношата на Левски на вратата на гостите първо отрази с крак топката, и след това сигурно я улови точно на границата на наказателното поле.

7'
  • Възможност за Домовчийски, който получава топката в средата на пеналта, но защитата на Монтана действа съобразително и блокира опита му за удар.

3'
  • Корнер за Левски, първи в мача, късото изпълнение не доведе до никаква опасност.