• 76’ Али Соу
  • 90+2’ Михаил Милчев
  • Край на мача: ЦСКА спечели с 3:1 1/8-финалния си мач срещу Витоша Бистрица.

90+3'
  • ГОЛ ЗА ВИТОША! ЦСКА се пропука на дваж в защита в рамките на една минута, а при втория път допусна гол. Витоша имаше корнер, който бе изпълнен на първа греда. Там Соу и Божидар Чорбаджийски не изчистиха, а Михаил Милчев вкара топката във вратата на Стипица, за да направи 3:1.

90+2'
  • Добър шанс пред Витоша да намали пасива си. Ивайло Лазаров стреля от границата на наказателното поле, но Данте Стипица изчисти в корнер.

90+1'
  • Смяна за Витоша: Кристиян Узунов сменя Даниел Кутев

85'
  • Смяна за ЦСКА: Жоржиньо заменя Валентин Антов

84'
  • Голям пропуск за ЦСКА! Жеферсон видя излизащия от дълбочина Соу, който опита да стреля, но по-скоро се получи успореден пас. Топката бе атакувана от Николай Бодуров, който го разделиха сантиметри от четвърти гол.

80'
  • Смяна за ЦСКА: Жанио Бикел заменя Румен Пинто

80'
  • Жълт картон за Кристиян Кочилов след грубо влизане в краката на Валентин Антов.

77'
  • ГОЛ ЗА ЦСКА! Втора комбинация между Десподов и Соу, а гамбийският нападател отбеляза отново на празна врата. Крилото на ЦСКА отново пое топката отляво и достави прелестно центриране между вратаря и защитата на Витоша, за да може Соу да направи класическа преднината.

76'
  • ГОЛ ЗА ЦСКА! Кирил Десподов демонстрира страхотната си скорост, след като проби отляво, елиминирайки Румен Гьонов. Десподов нахлу мощно, гонен от Георги Купенов и пусна по земя към Али Соу, който отблизо вкара за втори път топката във вратата на Витоша.

74'
  • Нелош опит от капитана на ЦСКА Николай Бодруров. Защитникът стреля от границата на наказателното поле въртеливо с вътрешната страна, а топката облиза напречната греда отгоре и излезе в аут.

73'
  • Кирил Десподов стреля много добре от дъгата на наказателното поле от фаул, но стражът на Витоша прояви добър рефлекс и изчисти в корнер

72'
  • Първи жълт картон в мача, получава го Петко Цанков за нарушение срещу Кирил Десподов

71'
  • Смяна за Витоша: Георги Амзин влиза на мястото на Наско Милев

70'
  • Първа смяна за ЦСКА: Али Соу заменя Мауридес

66'
  • Неразбирателство нежду Антов и Чорбаджийски доведе до открадната топка от Даниел Кутев. Той центрира към Стефан Христов, но на пътя на топката се озова Данте Стипица, който улови.

64'
  • Стражът на Витоша Християн Василев предугади по добър начин развитието на атаката на ЦСКА. Кристиян Малинов видя в дълбочина Мауридес, но преди да нанесе удар той, Християн Василев изчисти в тъч.

59'
  • Кирил Десподов центрира отляво при свободен удар, намирайки Мауридес. Бразилският нападател насочи към вратата на Християн Василев, но стражът на Витоша улови спокойно.

56'
  • О, каква грешка на Михаил Милчев. Футболистът на Витоша сбърка на границата на наказателното поле, а Жеферсон и Малинов го пресираха, за да може българският халф да открадне и центрира по земя към Мауридес. За щастие на отбора на Росен Кирилов, Петко Цанков сложи крака си, за да не стигне кълбото до бразилския стрелец, който оставаше сам срещу вратата на гостите.

54'
  • ЦСКА контролира събитията на "Българска армия" срещу Витоша Бистрица със старта на второто полувреме. Факт е също така, че "армейците" не са особено дейни в предни позиции.

50'
  • Росен Кирилов прави смяна на почивката - Румен Гьонов влиза на мястото на Тодор Гочев

47'
  • ЦСКА води на почивката с 1:0 на Витоша Бистрица след първото полувреме.

45+2'
  • Витоша създаде добра атака чрез Лазаров, който пусна към Стефан Христов, но в последния момент Николай Бодуров блокира възможността на Христов да изравни

45+1'
  • Добра възможност пред Мауридес. Едвин Джеси центрира отляво, а бразилският нападател на ЦСКА се извиси и отправи изстрел с галва, който премина край лявата греда на Витоша.

45'
  • Рубен Пинто получава медицинска помощ след груб фаул от Ивайло Лазаров.

42'
  • Джеси видя Мауридес в наказателното поле на Витоша. Вратарят Василев увисна, а Мауридес стреля с галва към опразнената врата, но над гредата. Въпреки това той бе в положение на засада.

38'
  • Пореден голям пропуск от ЦСКА! Георги Купенов сбърка в средата на терена, а Малинов пусна към Пинто. Той видя Десподов зад гърба на защитата на Витоша и опита да прокара топката между краката на Християн Василев, но вратарят на Витоша изчисти в корнер.

34'
  • Тодор Гочев преследва Кирил Десподов отдясно, но защитникът на Витоша се хвана при спринта за задната част на лявото си бедро.

31'
  • Голям шанс за ЦСКА. Малинов продължи към Десподов, който се измъкна зад защитата на Витоша. Халфът на ЦСКА опита красив завършек, но ударът му не сполучи, а също така получи удар от Петко Цанков в десния крак

30'
  • Тихи последни минути на "Армията". ЦСКА позволява на Витоша Бистрица да контролира повече топката, но гостите не съумяват да застрашат Данте Стипица. От своя страна футболистите на Нестор Ел Маестро се прибраха по-дълбоко, като разчита да играе повече на контраатака.

27'
  • Голям шанс за Витоша! Валентин Антов сбърка в центъра на терена, а Наско Милев комбинира с Ивайло Лазаров. Халфът на Витоша отправи силен удар с левия крак, но за щастие на Стипица топката премина край десния му страничен стълб.

20'
  • Жеферсон достави добър пас към Едвин Джеси отляво, но халфът на ЦСКА бе с една идея зад линията на бистришката отбрана.

19'
  • Витоша опита постепенна атака отдясно, която премина през Георги Купенов, но в крайна сметка Чорбаджийски предотврати центрирането, чистейки в ъглов удар.

16'
  • ГОЛ ЗА ЦСКА! Рубен Пинто откри резултата за ЦСКА. Атаката на "червените" се разви отляво, а Едвин Джеси върна назад към Пинто. Халфът на ЦСКА стреля силно по земя отдалеч, а топката се оказа неспасяема за Християн Василев

15'
  • Първият по-интересен момент в двубоя. Кирил Десподов центрира отдясно, но Михаил Милчев изчисти отвъд наказателното поле на Витша. Топката обаче стигна до Валентин Антов, а младият футболист на ЦСКА отправи силен удар от средна дистанция, който бе майсторски отразен от Василев.

12'
  • Втори ъглов удар в мача за ЦСКА, но центрирането излетя далеч над купа от играчи пред вратата на Василев.

8'
  • Ако може да се правят заключения след първите минути, то двата отбора се борят в центъра на терена, като ЦСКА не налага натиск спрямо опонента си

6'
  • Станислав Манолев фаулира Тодор Гочев край тъчлинията в средата на терена

4'
  • Първи корнер в мача. Тиаго центрира към Божидар Чорбаджийски, но бранителят не успя да засече добре и прати топката край десния страничен стълб на Християн Василев.