• Мартинс не успя да овладее добре кълбото при атака на Арда, топката беше изчистена от бранител на Септември

39'
  • Жълт картон за Бенга

37'
  • Нерви на терена. Бенгюзов и Бенга се сдърпаха, но бяха укротени от съдията Кабаков.

36'
  • Жълт картон за Ивайло Найденов от Арда

35'
  • Венци Бенгюзов пусна отличен пас към Венци Христов, който изкочи на голова позиция, но вратарят на Септември излезе предвидливо напред и спря нападателя

30'
  • Коконов центрира от пряк свободен удар към наказателното поле на Септември, Янко Георгиев улови кълбото

28'
  • Жълт картон и за Фабиано Алвеш

27'
  • Лозев пусна пас към Коконов в наказателното поле на Септември, но бранител на столичани се справи.

25'
  • След изпълнението на корнера футболистите на Арда се справиха със ситуацията

23'
  • Удар на Дарко Глишич, доста опасен, но топката излезе в корнер

22'
  • Жълт картон за Георги Стоичков

19'
  • Пряк свободен удар за Арда, след изпълнението символичните домакини се справиха със ситуацията

19'
  • Опит за атака на Септември, Мандиангу е в положение на засада

10'
  • Корнер за Арда, след изпълнението Септември се справи

8'
  • Корнер за Арда. Марчев центрира, Венци Христов остана под топката, но Арда спечели нов корнер

8'
  • Мартинс падна в наказателното поле на Септември след съприкосновение със Стоичков, но дузпа не беше отсъдена

4'
  • Начало на двубоя

• Делегатът на БФС за този мач Юри Стоименов получи плакет от централата, тъй като това е последния му мач.

• Съставите на двата отбора:

Септември София: Георгиев, Галчев, Бенга, Дюлгеров, Чандъров, Стоичков, Русев, Глишич, Димитров, Мандиангу, Алвеш резерви: Галев, Тилев, Стоянов, Димитров, Стилиян Николов, Сахити, Владимир Николов

Арда Кърджали: Караджов, Лозев, Сандев, Крумов, Кръстев, Мартинс, Найденов, Марчев, Бенгюзов, Коконов, Христов резерви: Ганев, Чанев, Плахов, Исуф, Алексиев, Карадайъ, Осман

• Стадион: Стадион Локомотив, Пловдив
    Рефер: Георги Кабаков
    Излъчва: Diema Sport