• Илия Миланов се появи на мястото на Гаджалов в Ботев.

• Попадийн излиза, на неговото място Исмаил Иса.

• Хубав удар по земя на Иван Коконов, но топката минава на сантиметри от десния стълб на врачанската врата.

• Ивайло Михайлов влезе на мястото на Петър Атанасов.

• Балджийски сменя Божидар Васев в Дунав.

64'
  • Ахмедов пак падна в наказателното поле на Ботев, отсъден е корнер.

62'
  • Претенция за нарушение извън пеналта срещу Ахмедов, то не е отсъдено, а след това по комичен начин вратарят на Ботев Красимир Костов уцелва отблизо с топката своя съотборник Мариян Иванов.

60'
  • Великолепен шанс да Дунав, вратарят Костов отрази удара с глава на Ахмедов. Веднага след това контра за врачани, Станислав Антонов излезе извън пеналта си, за да овладее топката.

57'
  • Виновникът за гола Преслав Петров веднага бе сменен от Петър Патев в дунав.

53'
  • ГОЛ ЗА БОТЕВ ВР - 1:0. Валери Домовчийски отне топката след грешка на Преслав Петров при пас назад и насочи топката във вратата на гостите, зарадвайки над 6000 по трибуните

49'
  • НАЧАЛО НА ВТОРОТО ПОЛУВРЕМЕ.

46'
  • КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ - БОТЕВ ВР - ДУНАВ 0:0.

45+1'
  • Центриране от фаул за Дунав, разминават се двама футболисти на русенци с топката. Трябваше да бъде отсъден корнер, но съдиите не видяха добре ситуацията.

39'
  • Андреас Васев също получи жълт картон.

38'
  • Ненов центрира хубаво отдясно, Домовчийски засече с глава, но стреля в аут.

37'
  • Юлиян Ненов получи топката на празно пространство и стреля опасно, но вратарят на Дунав Станислав Антонов отрази удара му.

35'
  • Жълт картон за Мартин Ковачев от Дунав.

33'
  • Сега вече Дунав е отборът, който има инициативата.

28'
  • Добър пробив на Светослав Ковачев, но след това изпрати топката в ръцете на Костов.

28'
  • Божидар Васев получи жълт картон.

23'
  • Стефан Апостолов се допита до своя помощник Никифор Велков и в крайна сметка реферите прецениха, че трябва да бъде показан жълт картон за симулация на Божидар Васев, вместо дузпа за Дунав. А може би имаше застъпване от страна на Йордан Апостолов, но Васев падна малко късно.

22'
  • По-активно начало за домакините от Ботев, което засега не им носи успех.

11'
  • След корнер за Ботев Вр топката намери с глава Йордан Апостолов, но вратарят на Дунав Станислав Антонов улови.

1'
  • НАЧАЛО НА МАЧА

• Досега Ботев Враца домакинстваше в Монтана, а на стадион "Огоста" определено не се чувстваха комфортно. И статистиката категорично доказва това. Защото за седемте си мача там, момчетата на Сашо Ангелов записаха само две победи.

• Рефер: Стефан Апостолов
    Излъчва: Darik radio, Darik radio, Diema Sport