• Смяна в Ботев. Излиза Дуде Ндонгала, влиза Марин

90+5'
  • Стивън Петков се разписа за 3:2 във вратата на Витоша след пас на Ндонгала

90+3'
  • След чудесно изпълнен пряк свободен удар за Ботев, Василев отказа атакуващите футболисти на пловдивчани.

90'
  • Жълт картон за Николай Христозов от Витоша

89'
  • Жълт картон за Румен Гьонов за нарушение срещу Ндонгала

87'
  • Корнер за Витоша Бистрица, след изпълнението му бранител на гостите изчисти от голлинията

80'
  • Минута след като се появи на терена Петков опита да матира Василев, но топката излезе в аут

76'
  • Смяна в Ботев, на мястото на Афонсо, влиза Стивън Петков

75'
  • Опасен удар на Неделев, но кълбото излезе в аут и то на сантиметри от напречната греда.

74'
  • Амзин стреля опасно, но Чворович беше на мястото си и спаси

71'
  • Петко Цанков се разписа във вратата на Чворович, за да изравни резултата до 2:2

66'
  • Фернандо Виана успя отново да изведе Ботев напред в резултата, след като с диагонален удар матира Василев.

52'
  • Неточен удар на Неделев от далечно разстояние

50'
  • Смяна в състава на Ботев, излиза Бризола, влиза Алваро Юлиано

48'
  • Смяна в състава на Витоша Бистрица. На мястото на Кочилов, влиза Амзин

47'
  • Начало на второто полувреме

46'
  • Край на първото полувреме

45+2'
  • Жълт картон за Ивайло Лазаров от Витоша

45'
  • Опасен шут на Неделев мина на милиметри от напречната греда на Витоша.

44'
  • Бризола с глава и Минев пробваха да матират Василев при опасни атаки за Ботев, но гол не падна.

42'
  • Афонсо изпусна да изведе отново Ботев напред, но вратарят Василев се справи с нещата и изчисти в корнер

38'
  • Жълт картон за Даниел Пеев

37'
  • Михаил Петров от няколко метра направи непростим пропуск пред вратата на Ботев, след като изпрати кълбото встрани от вратата.

33'
  • Опасен удар на Бризола мина встрани от вратата

23'
  • Принудителна смяна в състава на Витоша. На мястото на Мутафчийски, влиза Христозов

22'
  • Минев има нужда от лекарска помощ

19'
  • Пеев изравни резултата в двубоя с Ботев. След нарушение на Радослав Терзиев срещу Гьонов последва наказателен удар, а той беше реализиран. При атаката футболистът на Витоша си пое топката с ръка

6'
  • Фернандо Виана откри резултата в двубоя срещу Витоша, след отличен пас отляво на Минев.