63'
  • След изпълнението на втория корнер пред вратата на Берое, отново нямаше опасност за Перниш 61'
  • Корнер за ЦСКА. След центрирането Барт стреля с глава, но отново бранител изчисти в корнер

60'
  • Пряк свободен удар за Берое, след изпълнението на Цонев, Райнов остана в положение на засада.

53'
  • Греда за Берое! Борислав Цонев отново не съумя да се разпише и да открие резултата, след като гредата се оказа верен помощник на вратаря на ЦСКА

48'
  • Начало на второто полувреме

46'
  • Край на първото полувреме

45+2'
  • Топката нацели ръката на Божидар Чорбаджийски, но съдията не отсъди наказателен удар.

45'
  • Бригидо с опасен удар, топката беше уловена от вратаря на ЦСКА

40'
  • Цонев изпълни пряк свободен удар, отбраната на ЦСКА се справи

39'
  • Жълт картон за Кирил Десподов за симулация

37'
  • Корнер за Берое. Цонев центрира в наказателното поле, но Лое изчисти напред кълбото, то попадна в Камбуров, той стреля, Черниаускас улови топката.

37'
  • Удар на Камбуров, който беше блокиран от Чорбаджийски

34'
  • Матеус Леони получи добър пас от Бригидо, напредна в наказателното поле на ЦСКА, и стреля неточно.

32'
  • Бригидо намери добре Цонев в изгодна голова позиция, но ударът на футболиста на Берое излезе в аут.

30'
  • Кирил Десподов падна в наказателното поле след съприкосновение с Леони, но съдията остави играта да продължи

23'
  • Цонев се измъкна от опеката на бранител на ЦСКА, излезе на голова позиция, но стреля встрани от вратата.

21'
  • Медицинска помощ за Мартин Райнов

16'
  • Корнер за Берое. След изпълнението му Бригидо не намери целта за да открие резултата вполза на Берое.