Белгия завърши 1:1 при домакинството си на Гърция от група „Н“ на световните квалификации. Гостите завършиха мача с двама човека по-малко, но това не помогна на белгийците.

Гърция поведе в резултата с гол на Костас Митроглу в 46-та минута.

Гърция остана с човек по-малко на терена в 65-та минута, когато съдията Феликс Брих показа втори жълт картон на Панайотис Татцидис.

Стефанос Капино направи решаващо спасяване в 73-та минута, когато отрази удара на Тоби Алдервейрелд.

Белгия успя да изравни резултата в 89-та минута, когато Дрийс Мертенс подаде към Ромелу Лукаку, който изпрати топката във вратата на Капино.

Белгия можеше да направи пълен обрат в първата минута на добавеното време на срещата, когато Лукаку стреля опасно, но Капино демонстрира чудесен рефлекс и спаси.

Гърция завърши мача с 9 футболисти, след като Йоргос Цавелас бе изгонен за втори жълт картон в петата минута на добавеното време на двубоя.