Димитри Пайе е безспорният герой на Франция. Той на практика донесе победата на тима си в мача на откриването срещу Румъния, приключил при резултат 2:1. Играчът на Уест Хем се разписа в 89-та минута.

Преди това той беше асистирал и за попадението на Оливие Жиру, с което беше открит резултатът. Затова безспорно цяла Франция е в краката му след този развой. И логично Пайе беше един от най-щастливите хора в този мач.

Той беше заменен в 92-та минута, за да обере овациите на препълнения "Стад дьо Франс". И аплодисментите не стихнаха, което доведе до сълзи от щастие в очите на героя при излизането му от терена.

Този емоционален момент можете да видите в прикаченото видео и да си припомните страстите от мача на откриването и лудия му завършек.