Унгария и Гърция спукаха топката в Будапеща и логично не си отбелязаха гол – 0:0 в евроквалификация от Група F. Унгарците са трети в класирането с 8 точки, докато Гърция продължава да е без победа и на последното място със само две точки.

Мачът бе дебют начело на гръцкия тим за уругвайския специалист от арменски произход Серхио Маркариан.

Цялото първо полувреме премина при скучна игра и почти без възможности за двата отбора и логично не се стигна до гол.

В началото на второто полувреме гърците излязоха на терена с по-голяма решителност да стигнат до гол, но отново нямаше чисти ситуации за разчупване на двете нули. Само веднъж вратарят на маджарите Кадар бе затруднен, но успя да избие топката в корнер. Така скучният мач завърши логично 0:0.