Ранен гол донесе успеха на Ирландия с минималното 1:0 срещу Швейцария в контролна среща, която се игра на стадион "Авива" в Дъблин.

Единственото попадение в срещата падна в 3-та минута. След центриране от корнер в наказателното поле на Швейцария Шейн Дъфи стреля с глава, а малко пред голлинията Киърън Кларк я вкара в мрежата за 1:0.

Швейцарците се опитаха да изравнят резултата и имаха надмощие в следващите минути на срещата. Харис Сеферович стреля опасно с глава, но топката премина на сантиметри встрани от вратата на Рандолф.

След това вратарят на Ирландия спаси опасен удар на Мехмеди.
Кевин Дойл получи контузия и бе сменен в 27-та минута.

Шеймъс Колман центрира остро в наказателното поле на Швейцария в 37-та минута, след което Шей Лонг стреля с глава, но топката се спря в напречната греда.

Рандолф отново се намеси решаващо в 65-та минута, когато отрази удар с глава на Блерим Джемайли.

В заключителните минути на мача О'Кейн бе изведен сам срещу Ян Зомер, но пропусна да порази целта.