Франция спечели с 2:1 контролната среща срещу Сърбия. „Петлите“ доминираха през целия мач и пропуснаха да постигнат още по-убедителен успех.

Франция поведе в 9-та минута, когато Бакари Саня намери с отличен пас Блес Матуиди в наказателното поле на Сърбия, а той не пропусна да вкара.

Предраг Райкович демонстрира невероятен рефлекс и успя да отрази удара на Оливие Жиру.

Сърбия можеше да изравни резултата в 18-та минута, когато се откри добра възможност пред Неманя Гудел, но Уго Лорис спаси.

Оливие Жиру направи сериозен пропуск в 21-та минута, когато от изгодна позиция не успя да намери очертанията на вратата на Сърбия.

Франция отбеляза втори гол в 25-та минута, когато Блес Матуиди с далечен удар изпрати топката неспасяемо в горния десен ъгъл на вратата на Предраг Райкович.

Сърбия върна едно попадение в 39-та минута, когато Лазар Маркович намери Александър Митрович на чудесна позиция, а той не пропусна да изпрати топката във вратата на Уго Лорис.

В 45-та минута Беноа Тремулинас подаде към Оливие Жиру, но топката премина на сантиметри встрани от десния стълб на вратата на Предраг Райкович.

Антоан Гризман нацели гредата в 52-та минута. Секунди по-късно след удар на Гризман топката премина над напречната греда в аут.