Славия - Нефтохимик 0:1 /първо полувреме/

Публикувана в 13:22 на 05 март 2017 442 0
Първа лига 05 март - 12:30, , стадион: Васил Левски

Славия Славия

Gong.bg следи се от Gong.bg

Diema Sport 2 излъчва се по Diema Sport 2

Darik radio излъчва се по Darik radio

Нефтохимик води на Славия с 1:0 в мача от 23-ия кръг на Първа лига. Единственият гол през първата част реализира Иван Вълчанов.

Коментирай

Свързани материали

• Славия с претенции за дузпа, имаше ли такава? Славия с претенции за дузпа, имаше ли такава?
  • Нефтохимик дръпна на Славия след 16 минути игра Нефтохимик дръпна на Славия след 16 минути игра
  • vesti.bg vesti.bg
Нефтохимик Славия
Трябва да си регистриран, за да коментираш

КОМЕНТИРАЙ

*Коментирай конкретната статия и използвай кирилица! Не се толерират мнения с обидно или нецензурно съдържание!

Въпроси и отговори

• grozdanov78 grozdanov78
    Здравейте, след като Левски смачка ЦСКА в дербито, а Лудогорец се мъчи и не може да би отбор като Нефтохимик и като се има предвид, че ако не бъркам Лудогорец тази година не са вкарвали нито един гол в официалните мачове през първото полувреме, очертава ли се Левски да изпревари Лудогорец за титлата и да стане шампион?
    Здравей, Грозданов. Левски няма как да стане шампион, поне и с тези ваши доводи.