Наставникът на Черно море Илиан Илиев определи групата за утрешното домакинство на Славия от 4-ия кръг на efbet Първа лига. В нея има само една промяна от изминалия мач с Етър (1:1). В състава след изтърпяно наказание се завръща бранителят Виктор Попов, който заема мястото на Велислав Василев.

Попов пропусна сблъсъка с "болярите" заради червения картон, който получи при 3:1 над ЦСКА на "Българска армия" във втория кръг от първенството. Той беше изгонен за два жълти картона.

Аут са контузените Илиан Илиев-младши и Лъчезар Йорданов, които пропуснаха и срещата с тима от Велико Търново.

Срещата между Черно море и Славия е в петък, 2 август, от 21 часа на стадион "Тича" във Варна и ще бъде ръководена от пловдивчанина Владимир Вълков. Негови помощници ще са Станимир Илков и Мирослав Желев, а четвърти съдия – Радослав Гидженов. Съдийски наблюдател пък ще е Георги Йорданов.

Мачът можете да наблюдавате чрез прякото предаване на DIEMA SPORT и онлайн на PLAY DIEMA XTRA, а също и минута по минута в GONG.BG.