Лос Анджелис Клипърс успя да навакса пасив от 15 точки след първата четвърт и победи Маями със 112:109 у дома в най-интересния мач от НБА от тази нощ. „Горещите” стартираха силно срещата и поведоха с 40:25 след 12 минути игра. На полувремето обаче „ножиците” бяха смъкнали изоставането си на едва 2 точки 56:58.

Силна трета четвърт помогна на домакините да излязт напред, а в края удържаха Маями за крайното 112:109.

Пол Джордж вкара 27 точки за победителите. С 22 остана Реджи Джаксън, а 21 добави Ерик Бледсоу.

За Маями Бам Адебайо завърши с „дабъл-дабъл” от 30 точки и 11 борби. Кайл Лаури остана с 25 точки, а още 23 добави Тайлър Хиро.

За Клипърс това бе шеста поредна победа и общо седма от началото на сезона. Тимът има и 4 поражения. Маями е с баланс 7:5.