• Край на мача, Локомотив София тресна ЦСКА с 2:0.

90+6'
  • Поредна изцепка на феновете на ЦСКА. Те произнесоха маймунски звуци по адрес на Елтон от състава на Локомотив.

90+5'
  • Продължителна атака на ЦСКА, Маркиньос тъкмо щеше да засече топката с глава, но Гъргоров изчисти пред него с глава!

90+2'
  • Жълт картон и за Йордан Тодоров за разкарване на топката.

90'
  • И Марин Оршулич е декориран в жълто за поредния груб фаул.

89'
  • Локо София ще доиграе мача с човек по-малко. Марко Ранджелович се контузи и излиза.

88'
  • Владислав Романов вкарва втори гол за Локо София! Елтон проби по фланга, намери Йорданов, но ударът му беше избит от вратаря. При добавката обаче Романов на празна врата от 2-3 метра вкара за 2:0.

83'
  • Страхотен шанс за Бранеков да вкара втори гол, но ударът му с глава беше спасен от Дивиш.

81'
  • Втора смяна за Локо София. Излиза Даниел Генов, влиза Елтон.

81'
  • ЦСКА ще доиграе мача с девет души. Апостол Попов получи втори жълт картон за задържане на Даниел Генов. Напълно заслужено изгонване.

80'
  • Страхотен шанс за втори гол за "железничарите". Емил Гъргоров центрира, но защитата се размина и никой не засече топката.

79'
  • Жуан Фелипе центрира от корнер, но защитата изби. После Маркиньос балонно пусна към нападателите на тима, но защитата пак се справи.

78'
  • Първа смяна в състава на Локомотив София. Излиза Евертон Джилио-Том, влиза Иво Иванов.

75'
  • Божидар Митрев е с превързана глава. Тони Силва го удари в главата с коляно, макар и неволно. Лекарите го вдигнаха на крака.

73'
  • Последна смяна за ЦСКА. Излиза Тони Силва, влиза Стефан Николич.

72'
  • Продължават буйствата на феновете на ЦСКА. Те събориха ограничителните огради и са на прага на терена.

70'
  • Самостоятелен пробив на Тони Силва. Той навърза трима защитници, но в последния момент Божидар Митрев изби от крака му.

70'
  • Грозни картини на трибуните. Бесните фенове на ЦСКА хвърлят седалки и бутилки с вода по страничния съдия и по бившия си любимец Емил Гъргоров.

69'
  • Хубава възможност се откри на контраатака за Локомотив София. Точно преди Владислав Романов да стреля, Апостол Попов изби.

68'
  • Нещо като възможност за ЦСКА. Жуан Фелипе центрира, но след два удара на Жоаким и Милисавлевич, Митрев улови.

67'
  • Продължава дъждът от картони в този мач. Получи го Румен Трифонов за нарушение в центъра.

66'
  • Жълт картон за Неманя Милисавлевич за симулация! Сърбинът искаше дузпа, но дори не беше докоснат от Ранджелович и заслужено е декориран.

63'
  • Най-чистото положение за ЦСКА в този мач. Жуан Фелипе намери Милисавлевич на 5-6 метра от вратаря, сърбинът стреля в тялото му, а топката стигна до Тони Силва, но в последния момент изстрелът му беше избит от защитата.

62'
  • Емил Гъргоров се опита да прехвърли Якуб Дивиш с удар от 25-30 метра от движение, но не уцели вратата.

60'
  • Пореден жълт картон в мача. Получава го Венцислав Василев за нарушение в центъра.

58'
  • Втора смяна за ЦСКА. Излиза Стивън Сънди, влиза Неманя Милисавлевич. Офанзивна смяна на "червените".

57'
  • Преслав Йорданов открива резултата! Централният нападател преодоля с глава Якуб Дивиш след прекрасно центриране на Емил Гъргоров, изпреварил Стивън Сънди! Невероятно подаване на Бадема!

55'
  • Опасност след изпълнението на прекия свободен удар. Бадема сви към Румен Трифонов, но той стреля слабо и защитата изби. Топката отиде на крака на Ранджелович, който обаче стреля много неточно.

53'
  • И Апостол Попов е декориран в жълто за нарушение пред наказателното поле срещу Даниел Генов.

51'
  • Опасност пред вратата на Локо София след центриране от пряк свободен удар, но изпълнението на Жуан Фелипе е слабо и защитата изби.

47'
  • След края на първата част жълт картон е получил и Александър Бранеков.

• Първа смяна и в Локо София. Излиза Антонио Ливраменто, влиза Емил Гъргоров, който прави повторен дебют за тима след 13 години.

46'
  • Начало на второто полувреме на мача в "Надежда".

46'
  • Освен капитана на Локо София, декориран в тази ситуация след края на първата част е и вратарят на ЦСКА Якуб Дивиш.

• Край на първото полувреме.

45+4'
  • Хубава атака за ЦСКА. Жуан Фелипе се откъсна по крилото и центрира, но прекалено слабо и Митрев улови.

45+1'
  • Първа смяна в мача. Стойчо Младенов извади кибритлията Тончи Кукоч, сякаш превантивно, а на негово място пуска Апостол Попов.

44'
  • Преслав Йорданов от Локомотив София също беше декориран.

42'
  • В спора около тази ситуация с изгонването на Платини, Тончи Кукоч скочи на съдията, но получи само жълт картон.

42'
  • Директен червен картон за Луис Соарес Платини. Той удари в лицето Йордан Тодоров без топка и заслужено е изгонен.

41'
  • Изглежда доста сериозна контузия получи Владислав Романов. Той се превива извън терена, а лекарите изглеждат загрижени. Той има травма в коляното.

39'
  • Божидар Митрев получи жълт картон за оспорване на съдийско решение.

36'
  • Невероятна грешка на Александър Бранеков позволи на Жуан Фелипе да му отнеме топката на 5-6 метра от голлинията. Впоследствие обаче Румен Трифонов отне топката на бразилеца и спаси опасността, чистейки в корнер.

34'
  • От прекия свободен удар Маркиньос опита да затрудни Митрев, но стреля слабо по земята и вратарят улови без проблеми.

33'
  • Първи жълт картон в мача. Евертон го получава заради фаул пред наказателното поле.

32'
  • Продължителна многоходова комбинация на ЦСКА, преминала и през двата фланга. В крайна сметка тя приключи с центриране на Тончи Кукоч, уловено от Митрев.

31'
  • Нещо като възможност най-после и за ЦСКА. Тони Силва центрира от десния фланг, но Митрев улови точно пред главата на Луис Соарес.

30'
  • Страхотен шанс за Локомотив София. Владислав Романов проби по фланга, върна към връхлитащия Евертон Джилио-Том, но бразилецът стреля на няколко сантиметра встрани.

28'
  • Опасно центриране на Владислав Романов от пряк свободен удар, но защитата на ЦСКА на два пъти се справи с подаванията му.

23'
  • Хубаво центриране на Даниел Генов към Евертон Джилио-Том, който беше оставен непокрит, но бразилецът остана под топката.

20'
  • Продължават да влизат фенове на стадиона, въпреки че минаха почти 20 минути от началото на мача. Привърженици на Локомотив София отидоха в близост до агитката на ЦСКА.

19'
  • Доста слабо центриране на Луис Соарес в предни позиции, Божидар Митрев изпревари Жоаким и улови без проблеми.

17'
  • Този мач можете да проследите на живо в платформата ни Gong Play, с картина по Diema Sport и в ефира на Дарик радио.

• Хубава атака на Локомотив София. Евертон Джилио-Том беше изведен на хубава позиция, но при центрирането към Ливраменто защитник изби.

14'
  • Луис Соарес опита да си изпроси лековато дузпа, но реферът видя нарушението му в атака и нямаше никакво основание за най-тежкото наказание.

11'
  • Опасно центриране и от страна на Локомотив София след пряк свободен удар, но Якуб Дивиш улови.

9'
  • Жуан Фелипе пробва да центрира опасно от пряк свободен удар, но Божидар Митрев излезе и улови без проблеми.

7'
  • Още в началото има спорна ситуация! Играчите на Локомотив София претендират за дузпа заради игра с ръка на Марин Оршулич в наказателното поле. Реферът Георги Кабаков обаче е категоричен, че няма основание за най-тежкото наказание.