• 45+1’ (а.г.) Мартин Тошев
  • 88’ Тодор Неделев
  • 58’ Мартин Тошев
  • 94+1’ Маркиньос
  • 2:2! Резервата Маркиньос бележи изравнителен гол за Пирин в заключителните секунди на продължението на мача!

94+1'
  • Край на мача!

90+1'
  • Жълт картон и за Маркиньос.

89'
  • Жълт картон за Тодор Неделев.

89'
  • Ботев повежда в резултата с ювелирно попадение на Тодор Неделев. Звездата на домакините не остави никакъв шанс на Красимир Костов с прекрасен изстрел от прекия свободен удар.

88'
  • Стилиян Николов получава жълт картон.

88'
  • Фаул на Дюлгеров срещу Тодор Неделев фронтално срещу вратата на Пирин.

87'
  • Лазар Марин отстъпва мястото си на Емил Камберов.

86'
  • Бенгюзов заменя Костадин Дяков.

84'
  • Филип Филипов заменя появилия се през първото полувреме Божидар Васев.

78'
  • Нов шанс за Пирин. След центриране от фаул, Румен Сандев се озова непокрит в наказателното поле, но не успя да отправи силен удар и Голас спасява.

77'
  • Хубав удар на Маркиньос след центриране от корнер, топката минава покрай вратата.

74'
  • Много неточен шут на Тодор Неделев след прекрасен пас на Наско Милев.

69'
  • Жълт картон за Костадин Дяков.

68'
  • Чудесен шанс за Наско Милев, но ударът му е спасен от Красимир Костов.

65'
  • Гол за Пирин! Мартин Тошев се реабилитира по най-добрия начин за автогола си през първото полувреме. Нападателят на гостите този път се разписва в правилната врата след центриране на Тодор Траянов.

58'
  • Хубава атака за Ботев преминала през Неделев и Йордан Христов, който пробва удар по диагонала, но топката преминава покрай вратата.

55'
  • Даниел Генов също влиза в игра на мястото на Димитър Благов.

48'
  • Маркиньос заменя капитана Попев за Пирин.

46'
  • Начало на второто полувреме.

45+3'
  • Край на първото полувреме.

45+3'
  • Мартин Тошев си бележи автогол и дава преднина на домакините от Ботев. След центрирането от корнера, Наско Милев успя да отклони леко топката, която изненада върналия се да помага в отбрана Мартин Тошев, който с глава я прати в собствената си мрежа.

45+1'
  • Корнер за Ботев.

45'
  • Центриране на Тодор Неделев от фаула към Даниел Златков, но и той стреля неточно.

40'
  • Жълт картон за Александър Башлиев.

39'
  • Хубав пробив на Лазар Марин по лявото крило, който преодоля трима бранители на Пирин, но ударът му не затрудни Костов.

38'
  • Вратарят на Пирин Красимир Костов има нужда от лекарска помощ.

35'
  • Хубав пас към Наско Милев, който обаче е блокиран успешно от Румен Сандев в наказателното поле.

34'
  • Орлин Старокин пробва далечен шут, който след рикошет попада в ръцете на Костов.

28'
  • Нов удар на Йордан Христов към вратата наПирин, но и този път топката не попада в целта.

27'
  • Борис Тютюков отстъпва мястото си на Божидар Васев.

26'
  • Контраатака за Ботев, която завършва с фалцово центриране на Йордан Христов, което обаче на застрашава вратата на Краси Костов.

25'
  • В последните минути отборът на Ботев е по-активният на терена и този, който владее топката в по-големи периоди от мача.

21'
  • Страхотен шанс за Ботев! Красимир Костов трябваше да се намесва решително след отлична атака на домакините по десния фланг. Йордан Христов затрудни максимално стража на гостите, който успя да избие в корнер.

14'
  • Тони Тасев получава жълт картон, след като вкара топката в мрежата след сигнала на Таско Тасков.

11'
  • Грешка в отбраната на Ботев, Мартин Тошев е изведен по лявото крило, но страничният рефер вдига флага за засада. Телевизионните повторения обаче показват, че решението на съдийската бригада е доста спорно.