ПСЖ победи като гост Ница с 3:1 в мач от 33-ия кръг на Лига 1. Момчетата на Лоран Блан победиха с попадения на Пасторе, който се разписа на два пъти и Кавани от дузпа. За домакините почетното попадение дойде чрез Бодмер.

ПСЖ отри резултата в 39-ата минута на срещата, след като Пасторе беше точен като се възползва от асистенция на Моура и матира Пуплен.

Домакините изравниха в края на частта с гол на Бодмер, който не остави шансове на Сиригу и с последната атака възстанови статуквото на терена.

Парижани стигнаха до победата, след като в 63-ата минута Пасторе разстреля стража на домакините, а в 69-ата Кавани реализира дузпа, след като беше фаулиран в наказателното поле и сам реализира наказателния удар.

Двата тима нацелиха и по една греда. В 50-ата минута Карлос Едуардо за домакините стреля опасно, но Сиригу отклони кълбото, което се удари в гредата. В 59-ата минута Давид Луис с глава стори същото упражнение, нацелвайки гредата.