Отборът на Франция се наложи с 4:0 над Армения в контролна среща. Карим Бензема направи чудесен мач, в който се разписа на два пъти и асистира за попадението на Антоан Гризман. Йоан Кабай също бе точен веднъж.

Първото по-опасно положение в мача бе създадено от Армения. Гостите обаче не успяха да реализират и така се стигна до 35-ата минута, когато Карим Бензема и Антоан Гризман комбинираха двойно, а последният се разписа за 1:0 .

При този резултат двата състава се оттеглиха на почивка, а след нея, в 55-ата минута, Валбуена подаде на Йоан Кабай, който покачи на 2:0.

По-малко от 20 минути преди края на срещата настъпиха минутките на Карим Бензема. Нападателят се разписа последователно в 78-ата и 79-ата минута, след като бе асистирал за първото попадение. Така бе оформено крайното 4:0.

Припомняме, че на 11 октомври Армения посреща Албания в последния си мач от квалификационния цикъл за Евро 2016. Армения заема последното място в Група I с 2 точки.