Момичето има невероятно лице. Козметичните компании би трябвало да се избият да подписват договори с нея.
Лошото е, че може някой друг да те натопи. Някой просто ти слага нещо в храната и край на кариерата ти. Изключително грозно нещо. Ако се случи, това е огромна трагедия за всеки един спортист. В спорта не се иска много акъл, но пък усилията са много, както и надеждите.
@Halo Това са само българи.
Това са само българия. Дори резултата е отличен. В отбора на т.н. германци има и негри.
@Halo Не само нямаше да играят в ШЛ, най-вероятно и в Интертото нямаше. За такава огромна измама говорим. Фалшивият герой на Англия.
Истината е, че Говнайтед нямаше да имат нито една титла, ако не бяха средно по 20-те гола от засада и 10 от измислени дузпи всеки сезон. Това е отборът в света, който е вкарал най-много голове от засада в съвременния футбол. Те никога нямаше да се класират за Европа без съдийска помощ.
Да обобщим. Ако един те хване, това е дузпа, ако двама те хванат, не е. Същото се случи и на мача на Фарса срещу Бенфика.
Един българин на терена и ур*спията го изгони за неправилно дишане. БФС мрази българите и България.
Тоя Лапеня ли паднал? Да не е от школата на Циркалона?
Съдията плаче след мача. Черно море ограбиха труда му. Цял мач яко подпиране, и накрая пак дедовия.
Ще ограбят ли труда на съдийската бригада в тяхна полза играчите на Черно море.
Левски плаща, за разлика от Латекс.
Е пак по-добре от 0 и безкрайност.
75-та минута нарушенията са 16:3 в полза на Берое. Доста съмнителна работа. Това да не са испанските катунци?
@capafisher Щом бие на световно ниво, значи не е такъв измамник, какъвто се опитват да го изкарат.
Т.н. сър Алек Фъргюсън нямаше да спечели и една кьопава купа без тези голове от засада. Всяка година им подаряваха по минимум 10 гола от засада само във ВЛ, а да не говорим за всички турнири. Без тях не само нямаше да бъдат шампиони, а и ШЛ нямаше да хванат през годините.
Не разбра ли, че всички искат в Литекс?
Има бедра като на щангист от свръх тежка категория.
Ван Перси да се отдаде на любовта си с Християн Петров. Един път го пусна и веднага им вкараха гол. Сега до края на сезона ще е е близо до него на пейката. Могат да се пощипват тайно от другите.
Мунчо, за какво ти е нападател, като си имаш съдийска бригада, която да ти подарява дузпи за избита топка с глава.
По-добре Венци Дебелия да го подари на държавното отборче Латекс-София. Черно море подаряват, Доко Пд подаряват. Да се подарява на държавното отборче е традиция.
Тоя Круз е невероятен пън. 10 милиона са твърде много за него. Странна сделка.
Зоба помага до време. Надал беше така. Затова се озъби толкова. Превърна се в неандерталец.
Важното е да се бие Латекс
След фалита на Литекс-София, Оризаре ли ще е новия ЦСКА?
Шведът Мохамед се пише голям мъжага, но и предните два мача срещу Мидтиланд беше същото. Тези купуват съдии доста често в Европа.
Тези са били втори в J лигата на Япония, която е доста над нашата Първа лига.
За да стане това, съдиите не само трябва да ви подпират яко, ами и голове да вкарват, както и да играят като вратари.
Валядолид, Гент и Копенхаген са извадили по-лоши оферти, или Латекс са дали бая пари под масата?!
Нарушението не беше на Счесни, а на защитник. Той просто хвана играча на Бенфика за рамената и го събори. Много по-явна дузпа от симулацията на Ямал.
  • 1