@LITEX_N0T_S0FIA От 5 години го повтаряш, уви, отиде си само ЦСКА, и дойде припока. И, да, определено беше в мъки. Ахахахахаха
@ssam2 "Като пишеш някакви малоумщини(явно тва е дума някаква), изкарай статистика"
Ти като пишеш разни глупости за хората, да си дал доказателства? Мне. Важното е, че нета ти дава сигурност и успяваш да покажеш лицето си, за разлика от реалния живот. Е, щом тва те спасява от депресия и самоубийство, кой съм аз да съдя. To each their own ! :) Тежка нощ и на теб :)
Издръж някак до другата седмица, може я някоя катастрофа да стане, я тълпа подчовеци да щурмуват някой театър пак. Все нещо ще те нахрани, Дръж здраво, не си посягай поне няколко дни. :D
@ssam2 Аз винаги подхождам съвсем нормално към всичко, нещата се казват с истинските имена.
Сини венци нямам, нито по себе си, нито около къщата си.
Явно си доста обсебен от тия пижами с жалейки, съжалявам но не прожектирай своето ежедневие върху успели и щастливи хора, радващи се на живота. Вземи наблегни върху това да сформираш едно адекватно изречение, че е страшно при тебе. Айде, пижамката с жалейката и обратно до другата седмица. Ахахахах
@LITEX_N0T_S0FIA От доста години сте вие калъфкарите, а чакай, ма той умря ма.
@KliffordDSimack7 А, няма край, я виж припоците как добре засенчват всички останали по мъка. Клетниците се борят за оцеляване в А група без стадион. А цска умре, а без кенефи оле .
@Fuoff Важното ,че ги шибаме като ги хванем, пък тя титлата си е за Лудогорец без значение кой как играе. Но нека са си спокойни, и ние сме спокойни че поне имаме сигурни 3 точки от припочетата. Айде спокойни почивни дни :)
@Jup Е как какво прави различно, то от фенска гледна точка е ясно дори. Сангаре не е активен като преди. Стоят с А.Колев , Сангаре гърдира само, винаги с гръб към вратата , едни милиони центрирания се изсипват и това е. Адски много припряност и непредизвикани грешки- от прекалено голямо самочувствие ли от кво ли, не знам. Имаме си многото положения, просто НУЛЕВА успеваемост вече. Преди имахме 60 70% и всеки мач по 3 -4 гола ...
Адски предвидими сме, няма разнообразие в атака , всеки ни научи номерата и така. Жалко. Тия същите момчета могат, доказаха го, не знам какво ги промени толкова.
@elfilki68 Факт да, Непрекъснати центрирания, и Сангаре за разлика от преди, сега е ВИНАГИ с гръб и все гърдира и подава на някой. Кристиян Димитров ни вкарва головете. С тоя тип игра няма да стане, не съм изненадан.
@sabale Е ние всички като фенове можем само да подкрепяме и да се надяваме да уцелят " формулата". Не е като да има друга опция. А тия глупави поговорки.... нека си останат за тогавашното време :)
Оле тоя как си е повярвал АХАХАХАА. А на тая възраст и с толкова опит, уж се очаква човек да е реалист, да гледа нещата обективно. Горкия Илиян няма никаква връзка с реалността. Побеждавали били, и всяка година средняци в първенството, борещи се за нищо. Има негативизъм защото си прост и нагъл, 2 заплати лапаш и национала заигра като Черно море.
Имало градация, ти си ненормален, бе човек.
Единствената разлика до преди 4-5 кръга и сега е, че тогава поне вкарвахме положенията които имахме. И тогава и сега създаваме адски много положения, но сега припряността и бракът са много, много повече. Психологически е проблема определено. Същите тия играчи правеха луди всеки един отбор до преди въпросните кръгове. Медиите а и те самите явно са им надули самочувствието и започнаха да грешат като малки деца.
Дано Генчев оправи нещата след зимната пауза.

Изметта ,която едва изкарва седмицата за да се изсере уикенда под статия за Левски, оставям без коментар. Тях Господ и живота са ги малтретирали достатъчно, че и ние да го правим. :)
@fc_bayern То щото от вашето друго излиза, нали ? Присмял се хърбел на щърбел. Айде мисли с тая тъпа тиква преди да се изложиш.
Става ли дума за националната сигурност, понякога няма как да ти представят доказателства за средностатистическия Ганьо. Има секретни неща. Айде честито. Важното е България да се изчисти от руски отрепки.
@SPQR Ясно, ти си неспасяем. Няма какво да обновявам, те тия епитети не са хвърляни така в пространството.
Човек изричащ следното изречение - " Грам не ме интересуваш, но за това ти пиша " е завършен шизофреник, или алкохолик. Аз не съм в някаква викторина кой повече епитети знае за да вдишам или издишам. Проявяване на шизофрения се маркира с думата шизофрения, ако покажеш и нещо друго- друго ще се напише. Така работи и живота и езика, тия работи се учат я в семейство, я в училище.
Виждам, че ти е трудно, затова и казах до края на ноември . Фиксациите имат нужда от време да се преборят. Айде успех !
@Sinuhe Гледай повторението, после коментирай. Ако и тогава не успееш да видиш, е, природа... на едни дала, на други взела. Ти си от последните.
@ssam2 Томаш вече трябва да има диагноза говедосмучец, щото го пое преди 2 седмици. А ти - ежедневно.
@ssam2 Ще правя точно каквото и когато искам. Главни букви и пунктуация- мит. За щастие, нямам хемороиди. Прожектирай собствените си проблеми върху майка си вкъщи, но гледай все пак да се изнесеш преди да чукнеш 40г. И тя заслужава да отдъхне.
Интересно е как шлаката мисли, че може да дава наклон на когото и да е било, само защото е анонимна и няма как да понесе отговорност. Хахахаха
@SPQR Аз съм значим точно колкото и останалите хора, не съм се взимал нито давал за нищо.
" Грам не ме интересуваш но затова ти пиша"
Аз името на Апостола не съм го орезилил, не познавам СПЯР в живота си, затова и няма как СПЯР да знае какво съм направил като гражданин на БГ и като българин.
"Грам не ме интересуваш но затова ти пиша"
На мен вече речника ми е беден да опиша какъв дебил само би написал подобно нещо.
Ако обичаш, има още една тумба хора, отнеси шизофренията си към тях . Спри да ми пишеш. Благодаря, оценявам ако успееш до края на месеца да преодолееш фиксацията си и да спреш.
@free0909 Ти тва писа ли го когато имахме само победи ? Не нали. Както Jup е писал по-долу, изметта като теб чака само тези моменти за да изпълзи и да сере. След тва мълчанието на агнетата щото те порят като риба, и така до другия полусезон.
Любопитно е как винаги си избирате малка част от цялата картина, за да послужи като псевдо-аргумент за малоумията ви , а удобно всичко друго преди това не се споменава.
С такава тъпа маса, не случайно нещата не се случват на нашата територия. Честно имам чувството, че хората тук затъпяват с часове, не с дни.
Току-що гледах и нашата ситуация за дузпа. Защитника на ЧМ развява дясната ръка все едно е на автостоп, като някакъв байряк! Ако не я беше отиграл с ръката, футболист на Левски чакаше пред наказателното поле и топката отиваше право в тази посока.
Да ни е честита българската действителност. С тва овчедушие си заслужаваме и Железовците, и Тиквите. САМО такива съдии да произвеждаме дано. Лека вечер.
@Fuoff Е щом тва ти стига, за НЕизненада на всички останали тук, показва и защо си на това интелектуално ниво. Жив и здрав де, трябват ни и багеристи и кофражисти в тая държава, все пак се строи доста.
@djdo Кога е това ПАК , бе пич? Кога? Или ти така се почувства достатъчно подготвен и без работа та реши да се изложиш и ти? Гаранция не си гледал мача до момента, убеден съм !
Пак, вика. Когато има обективна издънка на рефера, гласност се дава.
Одеве при дузпата за ЧМ, в сайта на ГОНГ повторение и репортаж се появи след 2 минути. Сега 20 минучи още няма нищо, да не говорим че на повторението ясно се видя по телевизията. 10 минути Железов стоя и чака да измислят нещо та да не я дадат.
Аама остави , айде, нека няма дузпа все тая, въпроса е че нашите футболисти не могат да се изправят от земята, тва е сеч а не футбол. Няма картони, няма кой да ги даде, няма кой да ОВЛАДЕЕ мача , тоя ЖЕЛЕЗОВ за какво му плащат ? То по-добре някой от публиката на случаен принцип да изкарат за рефер.
@Sinuhe Любопитството ти ще бъде презадоволено, ако беше гледал мача. Като отидете на Тича и се случи същото, аз с огромно ЛЮБОПИТСТВО ще очаквам тогава да се обърнете на 360 градуса.
1-2, айде мрете.
@SPQR Никой няма право да държи сметка на никого за нищо, никой не е длъжен. Пак казвам, аз съм един човек, спри да се обръщаш към мен с множествено число.
А и последно, направо вземи спри да ме @ щото грам не ме интересува мнението на никой. Нито имам нужда някой случаен да ми дава наклон.
Не разбирам закво като няква балалайка, който напише каквото и да било, където и да е, ти си все там да го репликираш.
Не разбра ли, че не живеем в Русия ? Мога да правя точно каквото си искам, спри да ме занимаваш човек, не ме интересува дори, че съществуваш. Благодаря , дано си разбрал.
@SPQR Почти нищо от написаното обективно не е вярно, не влизам в полемики- тук сте показали че няма смисъл. Аз имам право на мнението си, и няма нужда някой да опитва да ме оборва моментално, няма и да стане.. Както вие имате право на своето. Който е гледал мача знае, тия който са следили само в Гонг минутките, не знаят.
Аз съм на 38 и работя в частния сектор, нямам партийна принадлежност и никакви партии не са ми правили подаръци. Аз съм фен, не ръководител на БФС, отбор, школа и т.н.
Манталитета ми е перфектен, аз съм един единствен човек, не много, затова множествено число е неприложимо в обръщение към мен.
Не съм адресирал никой в предния си коментар, затова моля някви случайни типове които не ме интересуват дали съществуват, също да не ме репликират. Благодаря
Мда, все тая с колко ще губим или бием, просто тоя футбол е НЕгледаем. Тия всячески по най-циничния начин правят фалове и после нищо. Одеве при фал до страничната линия в нашето поле, Ван дер каап става да изпълни удара и един от морето го дърпа за фланелката и го събаря, ПРИ СПРЯНА ИГРА. Тва знаем с какъв цвят се наказва- да ама Железов " бате", няма нищо.
Ригат, блъскат, ритат, как не ги е гнус сами пред себе си да "играят" такава игра не знам. Тва е някаква корида не футбол.
ХАхахха, то аз какво искам, той Железов някой от положенията ДОРИ НЕ ГИ СВИРНА като фал, КАМО ли картони да дава.
Заеби.
Срещу тия рендета и с Железов няма кво да стане. Човека подминава близки до наказателното им поле фалове, картони. като малка гара.
Вижте само Димов какво нарушение прави , с крака обгръща Майкон и го рита докато не го контузи. Тия ЧМ с И.Илиев станаха един от най-противните селски гнусни отбори в държавата. И ги толерират и толерират, и те бустанските рендета ритат ли ритат.
После и в национала искаме промени, ще стане ама на върба. Ай да дават титлата на някой там и да се свършва. И тая година е ясна. Няма топки за промяна в тая проста гадна ганьовска държава.
@drelic2 Дано успеят близките ти да те накарат да посетиш професионална помощ, в противен случай, тежко им на горките хора.
@sim66 Нали виждаш, че не стават ? Които стават за нас, сме ги взели. Тия от дъното и те дори нямат много българи. Като няма кой да ги подготви и методите са от миналия век- така ще е. То не е само до патриотизъм ми и някаква работа да се свърши на терена. Като не стават няма да се взимат.
  • 4