• ДУЗПИТЕ ЩЕ РЕШАТ ВСИЧКО!

120+2'
  • Опит на Макси Родригес, който обаче не затруднява Силесен

117'
  • Най-чистото положение за Аржентина. Меси изведе отлично Паласио очи в очи със Силесен, но Паласио не успя да отиграе добре и подари топката на стража.

115'
  • 109'
  • Тежък сблъсък между Кайт и Сабалета, аржентинецът лежи на терена

108'
  • Начало на второ продължение

106'
  • Край на първото продължение

105+2'
  • Центриране на Паласио отдясно, топката е избита в корнер

105+2'
  • Жълт картон за Хунтелаар

105'
  • Лавеци е заменен от Макси Родригес

100'
  • 100'
  • Удар на Робен от разстояние, право в ръцете на Ромеро

99'
  • Ван Перси е заменен от Хунтелаар

96'
  • Начало на първото продължение

91'
  • ПРОДЪЛЖЕНИЯ!

90+4'
  • Пробив на Робен, Масчерано с перфектен шпагат спаси вратата

90+1'
  • Три минути добавено време

90+1'
  • Игуаин е заменен от Агуеро

82'
  • Паласио влиза на мястото на Енцо Перес

81'
  • Игуаин на върха на аржентинската атака, за момент топката като че ли се оплита в мрежата, но се оказва зрителна измама.

75'
  • Янмаат центрира отдясно, Ван Перси опита сложен удар, минава над вратата

74'
  • Добро центриране на Кайт, защитата на Аржентина обаче, както винаги е на мястото си, и холандските нападатели не успяват да играят с топката.

66'
  • Дъжд се лее над Сао Пауло

64'
  • Жорди Класи заменя Де Йонг

62'
  • Зорко пазеният Ариен Робен 54'
  • Мартин Демикелис с жълт картон за фаул срещу Робен

49'
  • 48'
  • Дарил Янмаат заменя Бруно Мартинс Инди

46'
  • Начало на второ полувреме

46'
  • Край на първо полувреме

45+3'
  • Бруно Мартинс Инди вече е декориран в жълто

45+2'
  • Две минути добавено време

45+1'
  • Чакър спестява откровен картон за Бруно Мартинс Инди, за фаул срещу Меси

38'
  • Подаване на Лавеци в пеналта, търси Игуаин във вратарското поле, но централният нападател е блокиран във вратарското поле

37'
  • 36'
  • Хавиер Масчерано е получил лош удар, след сблъсък за висока топка с Вайналдум

27'
  • Аржентина е единственият от 32-та отбора на Мондиал 2014, който до полуфинала не е изоставал в резултата в нито един от мачовете си. 27'
  • Центриране на Лавеци от корнер, Гарай игра с глава, но Влаар го блокира навреме

24'
  • Нов шанс от пряк свободен удар, Лео Меси насочи добре топката, но Силесен бе на мястото си, и улови

15'
  • Центриране на Лавеци от пряк свободен удар, нямаше кой да играе с глава в пеналта

11'
  • 2'
  • 1'
  • Начало на мача

1'
  • Мачът ще започне с минута мълчание в памет на Алфредо Ди Стефано

1'
  • 1'
  • 1'
  • 1'
  • Бразилия може да не е вече претендент за този трофей, но той още е в бразилски ръце. Жизел ще екскортира в специално куфарче на Луи Вуитон световната купа за финала. 1'