• Смяна в състава на Судува. Влиза Шешплаукис, излиза Везевичиус

81'
  • Мисиджан напуска терена, влиза Лукоки в състава на Лудогорец.

79'
  • Нов гол за Лудогорец! Мисиджан с далечен удар направи резултата 2:0 в полза на българския шампион.

76'
  • Кардум се справи с отличен удар на Вандерсон и спаси отбора си от попадение.

75'
  • Пряк свободен удар за Лудогорец в опасна близост до вратата на Кардум. Топката беше изтреляна от Мисиджан и излезе в аут

74'
  • Втора смяна в състава на Судува. Влиза Манзоро, излиза Янушаускас.

69'
  • Гол за Лудогорец! Козмин Моци с глава препарира Кардум.

61'
  • Мисиджан нацели гредата след като получи пас от Саша

57'
  • Смяна в състава на Судува. На мястото на Чведукас влиза Велиулис

56'
  • Кешеру стреля от няколко метра, бранител изби, румънецът поиска дузпа, но съдията не отсъди такава, а минута преди това Анисе от няколко метра прати кълбото над вратата.

55'
  • След изпълнението на корнера за Лудогорец не последва опасност за Кардум

53'
  • Сшсиньо се впусна в опасна атака за Лудогорец, бранител изчисти в корнер

53'
  • Анисе центрира към вратата на Кардум, който улови уверено кълбото.

49'
  • Пряк свободен удар за Судува. След изпълнението му не последва опасност за Ренан.

48'
  • Начало на второто полувреме

46'
  • Край на първото полувреме.

45+3'
  • Две минути е добавеното време на първата част

45+2'
  • Вандерсон с удар, отново неточен

45+1'
  • Моци с жълт картон, ще пропусне реванша

45'
  • Жълт картон за Везевичиус

44'
  • Жълт картон за Абу Бакр от Судува

43'
  • Анисе фаулира съперник на Судува, последваха леки сблъсъци на терена, а жълти картони получиха Моци и Абу Бакр.

41'
  • Сисиньо от десетина метра стреля високо над вратата.

37'
  • Анисе направи пропуск пред вратата на Судува, резултатът още е 0:0.

36'
  • Пряк свободен удар за Лудогорец. След центрирането отбраната на Судува се справи с високата топка.

31'
  • Везевичиус се нуждае от лекарска помощ

28'
  • Кешеру не намери целта при атака на Лудогорец.

26'
  • Пряк свободен удар за Судува, след центриране в наказателното поле на Лудогорец, Моци изчисти с глава.

22'
  • Отново далечен удар, този път на Натанаел, в аут.

19'
  • Корнер за Лудогорец, след изпълнението му отбраната се справи

18'
  • Мисиджан отправи хубав удар към вратата на Судува, Кардум изби в корнер.

17'
  • Дяков потърси Сисиньо в наказателното поле на Судува, но атаката на Лудогорец пропадна.

11'
  • Нов корнер за Лудогорец, след изпълнението му защитата на Судува се справи.

9'
  • Корнер за Лудогорец. След центрирането последва удар на Анисе, но вратарят спаси.

8'
  • Нарушение на Чиникас срещу Кешеру и футболистът на Судува получи жълт картон.

6'
  • Нарушение срещу Анисе и следва пряк свободен удар за Лудогорец. След центрирането вратарят Кардум улови кълбото.