• Смяна в Страсбург. Излиза Фофана, влиза Лала

65'
  • Отново удар с глава на Да Коста, Луков отново е на своя пост

62'
  • Невероятно спасяване на Луков, който спря удар на Да Коста, който беше изведен очи в очи с българския вратар!

60'
  • Корнер за Страсбург. След изпълнението отбраната на домакините се справи

56'
  • Димитър Илиев си освободи място и стреля почти до границата на наказателното поле, но топката мина встрани от вратата на Селс

47'
  • Начало на второто полувреме

46'
  • Край на първото полувреме

45+1'
  • Пряк свободен удар за Страсбург, след като Езе направи нарушение, но след изпълнението нямаше опасност за вратаря на Локо

45+1'
  • Ожболт вкара топката в мрежата на Страсбург, но попадения нямаше, тъй като той беше в положение на засада

45'
  • Пряк свободен удар за Локомотив, след изпълнението домакините поискаха дузпа за игра с ръка на Мартен, но съдията не отсъди наказателен удар.

40'
  • Жълт картон за Фофана от Страсбург

39'
  • Пряк свободен удар за Локомотив Пловдив. Карагарен пусна къс пас към съотборник, но атаката не успя да продължи

39'
  • Опасна атака за Страсбург, Белегард стреля над вратата от удобна позиция в наказателното поле на Локомотив Пловдив

38'
  • Далечен удар на Ибрахима Сисоко, топката мина доста встрани от вратата

33'
  • Корнер за Локомотив, след изпълнението му отбраната се справи със ситуацията

27'
  • Далечен удар на Аралица, вратарят спаси

21'
  • Жълт картон за Парвиз Умарбаев

19'
  • Гол за Страсбург! След центриране от пряк свободен удар с глава Митрович откри резултата

11'
  • Локомотив Пловдив остана с човек по-малко, след като Томашевич фаулира Да Коста при опасна атака за френския тим

10'
  • Аралица беше изпреварен от бранител на Страсбург при опасна атака на българския тим

10'
  • Пряк свободен удар за Страсбург, след изпълнението не последва опасност за Луков

7'
  • Феновете на Локомотив подкрепят с пълни сили отбора

• Опит за първа атака на Локо, Цветанов се впусна в половината на френския тим, но теренът не му стигна и топката излезе в аут.