• J. Veltman получи картон

58'
  • M. Fellaini получи картон

52'
  • Вторият гол в двубоя падна в 48-та минута. Тогава Хуан Мата центрира от корнер, Крис Смолинг засече, а по пътя към мрежата Хенрих Мхитарян отклони топката неспасяемо за вратаря Онана.

48'
  • Начало на второ полувреме

• Край на първо полувреме

• H. Mkhitaryan получи картон

31'
  • Хубава възможност за Антонио Валенсия да удвои, но ударът му от десния фланг на наказателното поле беше отразен от вратаря.

24'
  • Най-скъпият играч в историята на футбола Пол Погба откри в 18-та минута, когато стреля слабо по земя, но топката рикошира в крака на защитник и излъга вратаря, за да се оплете в мрежата му

18'
  • Първа опасна атака и за Аякс. Бертранд Траоре се озова на стрелкова позиция леко вляво и стреля мощно, но Серхио Ромеро улови.

15'
  • Първият шанс в мача е за Манчестър Юнайтед. В 9-та минута Пол Погба с пета намери Хуан Мата, а той с прекрасен пас опита да намери Маруан Фелайни на голова позиция, но белгиецът не можа да засече топката в мрежата.