• Още една добра атака на България, но защитата на Норвегия не позволява удар.

• Центриране на Миланов, право в Ивелин Попов, той остана пред топката, иначе можеше да я засече право в мрежата.

60'
  • Сьодерлунд центрира от далеч, на гредата Форен бе изпуснат, и се разписа от три метра.

57'
  • Илиян Мицански сам си изработи голова ситуация, финтира защитата на Норвегия отляво, влезе в пеналта, но накрая бе блокиран чисто.

53'
  • Начало на второто полувреме.

46'
  • Край на първото полувреме.

45+1'
  • Жълт картон за Ивелин Попов.

45+1'
  • Стефан Йохансен изпълнява пряк свободен удар, защитата на България се справя.

44'
  • Александър Тетей с жълт картон

40'
  • Опит за далечен шут на Чочев, минава доста над вратата.

37'
  • Нещо средно между удар и центриране на Хьогли, Митрев сигурно лови.

34'
  • Добра защита за България, удар на Бергет е блокиран чисто и на време в пеналта.

32'
  • Страхотно изпълнение на Ивелин Попов от прекия свободен удар, Ниланд спаси точно до гредата си.

21'
  • Том Хьогли фаулира Манолев, но е на границата на наказателното поле. Няма дузпа!

19'
  • Добро центриране на Светльо Дяков в пеналта, няма български играчи в пеналта.

18'
  • Първият четвърт час преминава с определено надмощие на Норвегия. Гостите играят доста по-атакуващо, като използват най-вече левия флант на нападението си. Норвежците изпълниха и два корнера, докато България само на два пъти погледна изобщо напред.

15'
  • 15'
  • Стефан Йохансен изпълнява от 25 метра пряк свободен удар, печели само корнер.

13'
  • 3'
  • Хьогли печели първи корнер за Норвегия след атака по левия фланг.

1'
  • Алекс Колев и Валери Божинов отпаднаха от групата на националния отбор преди мача.