• 6’ Андрей Гълъбинов
  • 49’ (д) Клейтън Файла
  • Край на мача

90+5'
  • Един последен корнер за България - Тонев го изпълнява, но от него идва само тъч.

90+4'
  • Терънс Вела заменя Жан Пол Фаруджа

90+3'
  • Четири минути добавено време

90+1'
  • Една от последните възможности за България, Маркиньос стреля, но без успех

89'
  • Картон за Каруана

87'
  • Веско Минев с жълт картон, след като реферът спря играта за късмет на България, а не даде авантаж.

86'
  • Невероятен пропуск за България, половината футболисти на нашия тим опитаха удари, всичките блокирани от защитата на Малта.

83'
  • Стив Безина заменя Клейтън Файла

80'
  • Райън Фенех замени Анде Шкембри

78'
  • Жълт картон за Клейтън Файла

77'
  • Ивелин Попов шутира високо над вратата от дузпата.

76'
  • Дузпа за България, за удар на Роуен Мускат срещу Илиан Мицански. Мицански бе ударен в прасеца, и макар че ситуацията не бе особено тежка, реферът посочи бялата точка.

75'
  • Александър Тонев заменя Георги Илиев

71'
  • Секунди по-късно Манолев центрира отдясно, и топката по чудо не влезе във вратата. Ивелин Попов засече с глава, топката облиза гредата и стигна до стража на Малта.

62'
  • В 61-та минута първата смяна на Любослав Пенев Илиан Мицански опита двойно подаване с Мишо Александров, но вратарят на Малта Хог изби в последния момент.

61'
  • Маркиньос заменя Георги Миланов

58'
  • Гълъбинов е заменен от Мицански

58'
  • Станислав Манолев опита удар по трева от разстояние, след рикошет топката излиза в корнер

56'
  • Нова атака за Малта, Шкембри се размина с топката в наказателното поле на България

52'
  • Файла бележи от дузпа, отсъдена за нарушение срещу самия него от страна на Веско Минев. Файла се откъсна и след единоборството в пеналта, шведският рефер посочи бялата точка.

49'
  • Начало на второто полувреме

46'
  • Край на първо полувреме

45+1'
  • Удар на Мишо Александров, топката минава на метър покрай далечната греда.

45'
  • Жълт картон за Жан Пол Фаруджа

43'
  • Мартин Стрьомбергсон пожали България, като не отсъди нищо за игра с ръка на Терзиев в наказателното поле

40'
  • Георги Илиев нахлува в наказателното поле на Малта, стреля много силно, но защитник на Малта самоотвержено се подложи и спря топката.

39'
  • Малта спечели и корнер, след като мощен шут от разстояние се отклони в тялото на Георги Терзиев

38'
  • Някакъв опит на Брифа да отправи удар към Владо Стоянов, топката прелита далеч покрай вратата.

37'
  • Георги Миланов намери хитро Андрей Гълъбинов в пеналта, той от 12 метра опита елегантен, но силен прехвърлящ удар, само гредата спря топката да влезе в мрежата за втори път.

26'
  • Отличен пробив на Мишо Александров не успя да намери завършек от Ивелин Попов в 14-та минута, а след корнера, Андрей Гълъбинов стреля с глава, но над напречната греда.

14'
  • В 9-та минута отново Гълъбинов бе на стрелкова позиция, като сам успя да премине трима защитници, и излезе срещу Хог, но прехвърлящият му техничен удар мина на педя над напречната греда.

9'
  • Андрей Гълъбинов откри резултата в шестата минута, след груба грешка в защитата на Малта. Нападателят бе на ръба на засадата, или дори по-скоро в засада, когато Ивелин Попов центрира отляво, а Мишо Александров свали с глава към Гълъбинов, за когото остана по-лесното.

6'
  • Първи удар към вратата за България, Ивелин Попов шутира от точката на дузпата.