• Край на мача!

90+5'
  • ГООООЛ за Царско село! Мирослав Будинов е точен от бялата точка!

90+2'
  • ДУЗПА за Царско село! Изключителна грешка на Иван Дюлгеров, който не успя да улови една наглед лесна топка, а впоследствие фаулира Янис Геролему в наказателното поле.

90+1'
  • Жълт картон за Васил Панайотов за игра с ръка.

89'
  • Леандро Андраде заменя Исмаил Иса за Черно море.

79'
  • Страхотен пропуск на Курьор. Голмайсторът на Черно море получи на границата на наказателното поле, навлезе навътре и пробва да прехвърли вратаря, но ударът му мина и над вратата.

79'
  • Янис Геролему заменя Божидар Васев.

77'
  • Балтанов дебютира за Царско село. Той заменя Борис Галчев.

77'
  • Двве ключови намеси на вратаря на гостите Иван Дюлгеров. Първо той изби центриране на Будинов отдясно, а след това парира удар на Дилан Мартенс.

76'
  • Хубаво центриране на Галчев от фал, Иван Дюлгеров излиза и боксира.

73'
  • Мирослав Будинов заменя Панайотис Лука.

67'
  • Удар на Даниел Димов с глава след центриране от корнер, но в аут.

66'
  • Касми заменя Дани Кики за Черно море.

64'
  • Хубава атака за домакините. Дилан Мартенс проби много добре отдясно и центрира силно, но никой от неговите съотборници не успя да играе с топката в пеналта.

63'
  • Остро центриране на Даскалов отдясно, Даниел Димов е на мястото си и чисти в корнер.

58'
  • Реян Даскалов получава жълт картон, след като спря непозволено откъсващия се Матиас Курьор.

49'
  • Хубва атака на гостите, която завършва с удар на Исмаил Иса, но право в тялото на Бандаловски.

47'
  • Начало на втората част.

45'
  • 45'
  • Край на първата част.

45'
  • Силен шут на Реян Даскалов от близо 20 метра, Иван Дюлгеров спасява. Това бе първи точен удар за състава на домакините.

44'
  • Сериозен сблъсък между Дани Кики и Иван Бандаловски в наказателното поле на Царско село. Гостите претендират за дузпа, но такава не е отсъдена от рефера Никола Попов.

32'
  • Нов корнер за Царско село, но отново не последва удар към вратата на Дюлгеров.

29'
  • Удар на Стефан Велев с глава, топката преминава над вратата.

23'
  • Илиан Илиев намира Курьор на левия фланг, който пробва да прехвърли елегантно Джони Пласид, но топката минава покрай вратата.

20'
  • Корнер за Царско село. Галчев центрира, но топката е изчистена.

18'
  • Ново разбъркване в наказателното поле на Царско село след серияо от грешки на бранителиет на домакините. Последва нов удар, този път на Илиан Илиев, но отново Пласид лови.

17'
  • Ъглов удар в полза на Черно море след сериозна грешка при изнасянето на топката от страна на домакините. След центрирането в пеналта, Дани Кики овладя и стреля, но право в ръцете на Пласид. Първи точен удар в мача...

12'
  • Скучни първи 10 минути на стадион "Арена Царско село". Положенията пред двете врати липсват, като играта се води предимно в центъра на терена.

10'
  • Хубав пробив на Реян Даскалов отдясно, последва центриране към Васев, но топката бе твърде висока и прехвърли всички в наказателното поле.

6'
  • Царско село стига до два поредни корнера пред вратата на Иван Дюлгеров, но стражът на гостите не е затруднен по никакъв начин.