• Край на мача - победа за Спартак Варна!

90+4'
  • Смяна в Спартак - влиза Радослав Димитров, излиза Ромееш.

90+3'
  • 4 добавени минути.

• ГОООЛ ЗА СПАРТАК! Варненският тим оформи пълния обрат на "Коритото" в самия край на редовнотов реме. Ахмед Ахмедов получи дълъг пас от Вутов. Той стреля, но Любенов спаси. СЛед единоборство топката се отклони вляво, където беше Ивей Ромееш, а той с фин удар направи 3:2 за Спартак.

90+1'
  • ШАНС! Спартак можеше да вкара трети гол в срещата след корнер. Александър Цветков центрира, но Диков изби. Топката отиде у Ивей Ромееш, който стреля, но кълбото беше блокирано от бранител на Локо София. След това Стив Траоре от гостите блокира нов удар от играч на "железничарите".

81'
  • Смяна в Локо - влиза Стив Траоре, излиза Бру.

74'
  • Смяна в Локо - влиза Светослав Диков, излиза Аралица.

73'
  • ШАНС! Ивей Ромееш за пореден път проби отдясно и се надигра с футболист на Локо София. Офанзивният играч даде остро центриране, но и Ахмед Ахмедов, и Антонио Вутов не успяха да засекат.

71'
  • Смяна в Локо София - влиза Валентин Николов, излиза Пицолис.

67'
  • ШАНС! Спартак получи стимул след изравнителния гол и можеше да направи пълен обрат. Па Конате даде пас отляво надясно към Ивей Ромееш. Бившият играч на Етър шутира силно по диагонала, ала встрани от столичната врата.

64'
  • Жълт картон за Антонио Вутов.

62'
  • Феновете на Спартак запалиха факли.

61'
  • ГОООЛ ЗА СПАРТАК! "Соколите" изравниха резултата след час игра. Антонио Вутов видя с прекрасен пас движението на Ахмед Ахмедов, който заблуди Ламбез и Димов и с левия крак направи безпомощен Любенов - 2:2.

60'
  • Смяна в Спартак - влиза Александър Цветков, излиза Бауренски.

59'
  • ШАНС! Ивей Ромееш пусна хубав вертикален пас към Па Конате вляво, а крайният бранител отправи удар от движение с левия си крак, който беше неточен.

58'
  • Смяна в Спартак - влиза Па Конате, излиза Митев.

54'
  • Жълт картон за Виктор Митев.

50'
  • Жълт картон за Франьо Пърце.

47'
  • Старт на втората част!

46'
  • Край на първата част - 2:1 за Локо София във Варна!

45+3'
  • Двоен шанс! Спартак Варна стигна до чисти две ситуации за гол в края на полувремето. Ивей Ромееш центрира отдясно, а Виктор Митев свали към свой съотборник, чийто удар беше блокирано от бранител на Локо София. Топката отиде към Филип Лесняк, който стреля силно с десния крак, но Любенов се намеси авторитетно.

44'
  • Жълт картон за Анисе Бру.

39'
  • ШАНС! Ивей Ромееш получи пас вдясно и центрира към Ахмед Ахмедов, чийто удар с глава не затрудни Александър Любенов.

36'
  • Жълт картон за Йвей Ромееш.

29'
  • ГОООЛ ЗА СПАРТАК ВАРНА! Кристиан Илич надигра отдясно Доналдо Ацка, а Виктор Митев опита с глава да комбинира с Ахмедов, който беше съборен в наказателното поле на Локо София. Последва удар от средна дистанция, който беше блокира, но топката отиде у Илич, който с плътен шут с левия крак намали пасива на Спартак - 1:2.

28'
  • ШАНС! Локо София стигна до фантастичен шанс за трети гол в срещата. От центъра на терена с вертикален пас изведнъж изведен се оказа Анисе Бру, който излезе сам срещу Величков. Стражът скъси ъгъла за удар и с тяло парира втория голмайстор за Локо София.

23'
  • Атанасиос Пицолис е декориран с жълто.

17'
  • ГОООЛ ЗА ЛОКО СОФИЯ! Анте Аралица отново намери Анисе Бру, който изпревари Виктор Митев и с едно докосване елиминира капитана на Спартак и вратаря на "соколите", след което отбеляза в опразнената варненска врата за 2:0.

13'
  • Вратарят на Спартак - Мартин Величков, получава лекарска помощ с болки в глезена.

9'
  • ЩАНС! Локо София атакува опасно отдясно, а Анисе Бру даде подканващо центриране за Анте Аралица. Ангел Грънчов тръгна да пресича и успя, но малко го раздели от това да си вкара куриозен автогол.

8'
  • ГОООЛ ЗА ЛОКО СОФИЯ! Столичните "железничари" откриха бързо резултата във Варна. Анте Аралица даде прекрасен пас към Анисе Бру, който се позабави малко и не стреля, след което комбинира с Красимир Станоев, който с премерен удар откри резултата - 1:0 за Локо София.

2'
  • ШАНС! Какво начало на мача! Ахмед Ахмедов се озова на стрелкова позиция в наказателното на съперника и стреля, но Любенов с тяло блокира.