• 45+4’ (д) Валери Домовчийски
  • 74’ Атанас Кабов
  • Край на мача във Враца.

90+3'
  • Кабов изсипа топката от корнер в наказателното поле и Евгени Зюмбулев реализира, но голът му бе отменен правилно заади засада.

90+2'
  • Доването време към второто полувреме е 3 минути.

90'
  • Котев отправи опасен удар към вратата от близка дистанция, но без успех.

88'
  • Петър Атанасов получи топката в наказателното поле, но пропиля отлична възможност да изведе отбора си напред в резултата.

80'
  • Кабов открадна топката от защитник и асистира на непокрития Динев след страхотно центриране отляво и реализира от 4-5 метра без затруднение, изравнявайки резултата.

74'
  • 2 минути, след като влезе в игра, Динев вече получи жълт картон.

71'
  • Поредният корнер за Ботев отново не доведе до нищо, тъй като бе изпълнен слабо и топката бе изчистена без затруднение от отбраната на гостите.

70'
  • Запро Динев заменя Четин Садула.

68'
  • Иван Иванов напуска терена и на негово място влиза Зюмбулев.

66'
  • Първа смяна за домакините. Божинов излиза, а Будинов влиза на негово място.

64'
  • Валери Домовчийски се оказа непокрит в наказателното поле и стреля, но във вратаря.

63'
  • Илия Миланов засече по отличен начин с глава центриране от фаул, но Василев бе на място.

60'
  • Ангел Лясков получи топката на границите на наказателното поле отляво и финтира защитник, стреляйки с десния крак, но топката мина встрани от левия стълб на вратата.

58'
  • Пред Божинов се откри добра възможност, но неговият опит бе париран от противников защитник.

57'
  • Ново центриране от десния фланг, което бе засечено по неудобен начин от Долапчиев и излезе в аут.

55'
  • Атанас Кабов опита удар от далечно разстояние, но коженото кълбо мина вдясно от Красимир Костов.

54'
  • Първи корнер за гостите през втората част, който обаче отиде безадресно в наказателното поле и топката мина над всички, излизайки в аут.

52'
  • Григор Долапчиев засече центриране отдясно в наказателното поле, но не съумя да контактува добре с топката и тя мина доста встрани.

51'
  • В първия мач между двата отбора през този сезон врачани се наложиха с 2:0 в Бистрица.

50'
  • Второто полувреме започна със слаб удар на Котев, който попадна в ръцете на Костов.

47'
  • Край на първата част!

45+5'
  • Гол! Валери Домовчийски извежда домакините от 11-те метра след точно изпълнена дузпа. До нея се стигна, след като Котев влезе остро в краката на Мечев.

45+4'
  • Добавеното време към първото полувреме ще бъде 2 минути.

45+1'
  • Жълт картон за Четин Садула от Витоша Бистрица

44+5'
  • Мечев центрира отлично отляво и бившият стрелец на английския шампион Манчестър Сити - Валери Божинов овладя на гърди, а впоследствие оправи брилянтен удар, който обаче бе спасен със сетни усилия от Християн Василев.

41'
  • Жълт картон за Валери Божинов от Ботев Враца за реплика към съдията

40+5'
  • Двата отбора са с най-слабите атаки в елита. Витоша са вкарали 9, а Ботев - 10.

40'
  • Жълт картон за Ангел Лясков от Ботев Враца

38+5'
  • Нов корнер за домакините. Той бе изпълнен късно и "тигрите" се справиха без особена трудност.

38'
  • Жълт картон за Кристиян Кочилов

36'
  • Жълт картон за Даниел Гаджев от Ботев Враца

35+5'
  • При центриране от фаул за гостите, Григор Долапчиев овладя коженото кълбо и стреля, но ударът му бе блокиран.

35'
  • Шестият ъглов удар за домакините приключи с нарушение в атака.

33'
  • При последвалия ъглов удар Мечев изсипа топката в наказателното поле, но Венцислав Бонев бе най-съобразителен от всички и изчисти топката мигновено.

31'
  • Петър Атанасов отправи доста добър удар от фаул в десния ъгъл на вратата, който обаче бе париран от Християн Василев и излезе в корнер.

30'
  • Жълт картон за Григор Долапчиев от Витоша Бистрица

28+5'
  • Мечев отново опита късмета си с удар към вратата, но той не се увенча с успех.

25'
  • Кабов центрира от фаул, но тя бе изчистена без проблем от съперников играч в наказателното поле.

24'
  • Врачани имат 4 успеха над съперниците си при голово съотношение 11:2.

22'
  • В двата стартови състава няма нито един чужденец.

20'
  • Ударите във вратата на гостите вече са 3.

19'
  • При едно разбъркване в наказателното поле на Витоша, Валери Божинов се добра до топката и стреля с десния крак, но слабо във вратаря.

18'
  • Удар от далечна дистанция на Симеон Мечев, който бе спасен с вещина от Християн Василев.

17'
  • Нов ъглов удар - този път за домакините. Атансов изпълни, но то бе изчистено моментално от Амзин.

14'
  • Кабов изпълни къс пас от корнер, но след последвалото центриране топката не достигна до негов съотборник.

13'
  • Още един корнер, след който последва удар с глава, но той бе директно във Василев.

11'
  • След корнер за домакините последва опасен изстрел от разстояние на Вълчев, който обаче мина вдясно от вратата.