• 13’ (д) Мартин Камбуров
  • 90+2’ Мартин Камбуров
  • Край! Това бе всичко от стадиона във Враца!

90+5'
  • ГООООООООЛЛЛ! Мартин Камбуров все пак носи победата на Берое! С уникален удар от задна ножица 40-годишният нападател демонстрира класата си и изпрати топката в мрежата на Ботев Враца.

90+2'
  • Георги Ангелов получи жълт картон.

90+1'
  • Три минути добавено време на срещата!

90+1'
  • Какъв пропуск! Мартин Камбуров опита да донесе победата на своя тим, но ударът на нападателя бе блокиран от противников защитник.

88'
  • Дориан Бабунски излезе, за сметка на Валери Домовчийски.

81'
  • Даниел Генов напредна по десния фланг и центрира успоредно на голлинията, но там нямаше негов съотборник, който да засече топката.

80'
  • В лагера на домакините пък Петър Атанасов отстъпи мястото си на Никола Колев.

73'
  • Иван Минчев замени Александър Цветков, който даде капитанската лента на Георги Ангелов.

72'
  • Какъв шут! Дориан Бабунски опита атрактивно изпълнение от задна ножица, но топката нацели сглобката.  Впоследствие кълбото се озова в краката на Даниел Генов, който го изпрати в мрежата на беройци, но страничният съдия вдигна флага си заради засада.

67'
  • Влезлият преди малко в игра - Кукула, получи жълт картон.

64'
  • Христо Златински стреля директно от свободен удар, но Ганев бе на точното място и опази вратата си.

62'
  • Първа смяна и за старозагорци! Кукула влезе на мястото на Еривалдо.

60'
  • Шанс! След центриране от корнер се получи разбъркване в наказателното поле на домакините. Топката стигна до Еривалдо, който веднага я прати към вратата на противника, но Костов боксира.

57'
  • Даниел Гаджев отстъпи мястото си на Чавдар Ивайлов.

55'
  • Шанс! Даниел Генов се възползва от грешка в беройската отбрана и опита да промени резултата веднага след подновяването на играта, но Ганев улови.

49'
  • Начало на втората част! Шоуто във Враца е подновено!

46'
  • Край на първо полувреме!

45+3'
  • Две минути добавено време на първата част!

45'
  • Възможност! Бабунски опита удар към вратата на Берое, но кълбото отново срещна гредата, а след това и Волен Чинков сигнализира за нарушение в атака, така че дори топката да бе влязла в мрежата на старозагорци, това нямаше да е попадение..

40'
  • Даниел Генов напредна сам в полето на старозагорци и шутира към вратата на Ганев. Топката тупна лошо пред стража, но ударът бе извън очертанията.

33'
  • Илия Миланов получи първото официално предупреждение в мача.

31'
  • ГООООООООЛ!!! Мартин Николов върна паритета! Дориан Бабунски центрира добре към Мартин Николов, който с хубав удар с левия крак изпрати топката в мрежата на Ганев.

19'
  • 13'
  • ГОООООООЛ!!! Кой, ако не Мартин Камбуров? Аласан Н'Диайе бутна нападателя в наказателното поле, който побърза да се свлече на земята и си изработи дузпа. Самият Камбуров стреля от бялата точка и въпреки хлъзгавия терен, отбеляза своя гол №247 в родния елит.

13'
  • Греда! Дориан Бабунски нацели страничния стълб на вратата след скоростна атака по десния фланг.

2'
  • Шанс! След скоростна атака Петър Атанасов остана очи в очи с Генадий Ганев, но стражът отрази изстрела и опази вратата си от ранно попадение.