• ГОООЛ за Славия! Димитър Велсковски бележи с глава след центриране от Емил Стоев от десния фланг!

• Пореден пропуск на Якуб Швеиерчок. Нападателят получи пас от Антон Недялков, но изстрелът му минава над вратата.

90'
  • Жълт картон за Бенгюзов.

89'
  • Свободен удар за Славия в близост до вратата на Ренан дос Сантос. Удар на Галин Иванов, който попада право в ръцете на вратаря на Лудогорец.

85'
  • Мартин Атанасов заменя Янис Карабельов

82'
  • Жълт картон за Светослав Дяков.

76'
  • Последна смяна за Лудогорец. Димо Бакалов отстъпва мястото си на Абел Анисе.

72'
  • Емил Стоев заменя радослав Кирилов за Славия.

72'
  • Груба грешка при изнасянето на топката от страна на Славия, която едва не води до гол във вратата на "белите". Якуб Швиерчок отново пропусна отличен шанс.

68'
  • Якуб Швиерчок е изведен зад отбраната на Славия, но атаката на гостите е спряна заради засада. Телевизионните повторения обаче показват, че нападателят е на една линия с Милен Гамаков.

65'
  • Карабельов извежда Цветелин Чунчуков, но нападателят закъсня с части от секундата и Антон Недялков избива топката в тъч.

63'
  • Проблеми за Димо Бакалов, който има нужда от лекарска помощ.

61'
  • Цветелин Чунчуков заменя Калоян Кръстев за Славия.

57'
  • Нова възможност за Лудогорец след изпълнението на корнера! След грешка на Стергиакист, последва удар към вратата му, но Андреа Христов чисти от голлинията и предотвратява сигурен гол!

53'
  • Чудесна възможност за Швиерчок, но ударът му от няколко метра рикошира в карк на защитник и излиза в корнер.

52'
  • Корнер в полза на Лудогорец, след чието изпълнение, отбраната на Славия действа отлично и чисти топката.

51'
  • Талеб Тауата е заменен от Антон Недялков з Лудогорец.

49'
  • Начало на втората част.

45+1'
  • Край на първата част!

45+1'
  • Корнер за Славия.

45+1'
  • Страхотен шанс за Лудогорец. След двойно подаване между Чибота и Швиерчок, полякът излезе сам срещу Стергиакис, но ударът му с левия крак не попадна в очертанията на вратата.

35'
  • Принудителна смяна за Лудогорец. Жоржиньо напуска терена контузен, а на негово място се появява Станислав Манолев.

32'
  • Центриране на Андреа Христов отдясно към Ради Кирилов на границата на пеналта, където последва удар, но той не затруднява Ренан.

30'
  • Много добър шанс за Славия! Топката бе центрирана в наказателното поле отдясно, а Галин Иванов стреля необезпокояван от никого, но високо над вратата.

28'
  • Жълт картон за Чибота.

28'
  • Калоян Кръстев получава жълт картон за симулация.

24'
  • ГОООЛ за Лудогорец! След атака по дясното крило, Дяков изведе Жоржиньо, който преодоля съперник и напредна много добре, преди да центрира към Мавис Чибота, който оставен абсолютно непокрит, с глава успя да превхръли Стергиакис и да даде преднина на шампионите.

22'
  • Страхотен шанс за Лудогорец! Димо Бакалов изведе Мавис Чубота отляво, който пробва да отиграе с едно докосване, но ударът му бе спасен с крак от Антониос Стергиакис.

17'
  • Ъглов удар в полза на Славия, вляво от вратата на Ренан. След центрирането играчите на гостите се справят без особени проблеми.

15'
  • Първа интересна атака в мача. Дан Битон успя да изведе Жоржиньо зад отбраната на Славия, който със сетни усилия достигна топката до аутлинията и я върна към Якуб Швиерчок. Полският нападател стреля силно, но Стергиакис изби в корнер.

13'
  • Спокойно начало на мача в столичния квартал "Овча купел". Все още няма опасности пред двете врати.

10'
  • Свободен удар в полза на Славия в близост до наказателното поле на Лудогорец. Топката бе центрирана в пеналта, където никой от фубтолистите в бяло не успя да отправи удар към вратата.

8'
  • При успех днес, Лудогорец ще се откъсне на седем точки от втория Левски, който по-рано направи 0:0 срещу Локомотив в Пловдив.

5'
  • Наставникът на Лудогорец Станислав Генчев прави цели десет промени в въстава си спрямо тима, който започна мача с Ференцварош от Лига Европа в четвъртък. Единствено Георги Терзиев запазва титулярното си място.