• 27’ Емил Стоев
  • 38’ Филип Кръстев
  • 64’ Емил Стоев
  • 9’ Юлиан Ненов
  • Край на мача! Славия постигна поредна важна победа по пътя към място в топ 6 след 3:1 срещу Дунав.

90+4'
  • Греда за Дунав! След изпълнение на ъглов удар за гостите топката стигна до крака на Петко Цанков, но ударът му срещна страничния стълб и попадна в ръцете на Георги Георгиев.

90'
  • Последна смяна в Славия - Мартин Атанасов заменя Филип Кръстев.

87'
  • Поредна смяна в срещата. Георги Йомов заменя Георги Вълчев.

83'
  • Пропуск от бялата точка за Славия! Ивайло Димитров беше съборен в наказателното и главнията съдия на срещата не се поколеба да посочи 11-метров наказателен удар. Галин Иванов застана зад топката, но подходи несериозно и ударът му беше спасен от Благой Макенджиев.

78'
  • Нова смяна за Людмил Киров. Свилен Щерев влиза на мястото на Диян Димов.

72'
  • Смяна и за Славия. Цветелин Чунчуков е заменен от Ивайло Димитров.

70'
  • Трето попадение за "белите"! След изритана топка напред Цветелин Чунчуков успя да се пребори със защитник на Дунав и да плъзне пас към Стоев, който продължи силното си предоставяне с второто си попадение в срещата.

64'
  • Първа смяна в срещата. Митко Митков заменя Григор Долапчиев за гостите.

61'
  • Григор Долапчиев получи топката зад гърба на защитата на Славия, но беше спрян от Емил Виячки.

57'
  • Удар от далеч! Юлиан Ненов стреля от около 20 метра, като ударът му тупна коварно пред Георги Георгиев, който се справи с опасността.

53'
  • Първо ъглов удар за втората част, след като Галин Иванов затрудни Макенджиев отдалеч. След корнера обаче не се стигно до нищо опасно за "дунавци".

48'
  • Начало на второто полувреме!

45+1'
  • След спокойни последни минути на полувремето двата тима се оттеглят при 2:1.

45+1'
  • Пълен обрат за домакините! След грешка на Диян Димов и бърза контраатака на "белите" Емил Стоев върна към Филип Кръстев на дузпата, който разстреля Макенджиев за 2:1.

38'
  • Свободен удар отляво на Юлиан Ненов, който обаче не намери нито един свой съотборник и кълбото излиза в аут.

35'
  • Гол за Славия! След изпълнение на ъглов удар Емил Стоев се оказа непокрит на задната греда, където Емил Стоев с удар от ждроб буквално разстреля Макенджиев в близкия му ъгъл за 1:1.

27'
  • Сега пък шанс и за Славия! След центриране в наказателното поле Цветелин Чунчуков овладя на гърди и стреля от упор, но някак Макенджиев успя да реагира адекватно.

22'
  • Нов шанс за Дунав! След центриране защитник на Славия увисна на задната греда, където Стефан Христов стреля на два пъти, но и в двата случая Георги Георгиев се намеси солидно.

21'
  • Юлиян Ненов опита късмета си отдалеч, но не съумя да преодолее Георги Георгиев, който нямаше да може да се намеси, ако ударът на нападателя беше точен.

16'
  • Мигновен шанс за изравнителен гол за Славия! След центриране на Андреа Христов отдясно топката стигна до краката на Венелин Филипов, който затрудни Макенджиев, но стражът се справи.

13'
  • Гостите повеждат! След бърза атака на Дунав Юлиян Ненов получи топката между линиите и изведе Стефан Христов зад защитата на "белите", за да може резултатът да бъде открит.