• Фабрини пусна отличен пас на Тиаго, но вратарят на Лудогорец Пламен Илиев спаси отбора си от гол

90+1'
  • Смяна в ЦСКА. Соу излиза, влиза Уот

89'
  • Албентоса нацели с бутонката в лицето Кешеру в наказателното поле, но съдията остави играта да продължи.

88'
  • Пряк свободен удар за Лудогорец, Битон стреля над вратата

84'
  • Жълт картон за Фабрини за нарушение

83'
  • Жълт картон за Вандерсон за нарушение срещу Соу

82'
  • Кешеру получи жълт картон за оспорване на съдийско решение

77'
  • Кешеру беше изведен по великолепен начин от Недялков, но ударът на румънеца не намери целта, а топката беше избита в корнер. След изпълнението отбраната на ЦСКА се справи. При момента на паса останаха съмнения за засада на румънския нападател

77'
  • Смяна в ЦСКА. На мястото на Малинов, влиза Фабрини

74'
  • Опасен шут на Анисе, топката прелетя опасно близо, но не попадна във вратата

69'
  • Смяна в Лудогорец. Влиза Вандерсон, излиза Чибота

69'
  • Смяна в състава на ЦСКА. Отабор влиза, излиза Евандро

65'
  • Шут на Жоржиньо, Черниаускас е на ниво за пореден път

61'
  • Пламен Илиев се справи с опасен удар към вратата отправен от Али Соу

58'
  • Отлично спасяване на Черниаускас след опасна атака на Лудогорец, Чибота пропусна да подаде или да бие удар към вратата на ЦСКА.

56'
  • Тиаго имаше нужда от лекарска помощ

56'
  • Кешеру пусна отличен пас към Чибота, но ударът на атакуващият играч на домакините мина над вратата.

53'
  • При атака на Лудогорец асистент съдията вдигна флаг за засада, но дали имаше такава?

49'
  • Корнер за Лудогорец. След изпълнението не последва опасност за вратата на гостите.

48'
  • Смяна в Лудогорец. Излиза Швиерчок, влиза Кешеру

46'
  • Начало на второто полувреме.

46'
  • Край на първото полувреме

45+3'
  • Жълт картон за Тиаго

45'
  • Претенции от страна на ЦСКА за нарушение срещу Жеферсон от страна на Чибота, Драгомир Драганов не отсъди такова.

45'
  • Малинов с опасен удар, Анисе застана на пътя на топката

44'
  • Корнер за Лудогорец. Битон пусна пас към Чибота, Терзиев получи и нанесе удар, но топката не намери целта.

40'
  • Анисе с нарушение срещу Соу. Пряк свободен удар за ЦСКА. Тиаго центрира в наказателното поле на Лудогорец, не се получи опасна атака

38'
  • Корнер за ЦСКА, след центрирането на първа греда, Томаш стреля встрани от вратата

35'
  • Чибота се впусна по лявото крило, но центрирането му нямаше необходимата острота.

28'
  • Евандро се приземи лошо на терена и има нужда от лекарска помощ

25'
  • Евандро с опасен шут към вратата на Илиев, пасът дойде от Соу. Вратарят лови

24'
  • Пряк свободен удар за ЦСКА в центъра на терена, след изпълнението атаката на "червените" не сполучи.