• Жълт картон и за резервата в Черно море Родриго Енрике

77'
  • Промяна и в Лудогорец - Елвис Ману излиза, влиза Мавис Чибота

75'
  • Непростим пропуск на току-що влезлия Велислав Василев! Домакините оставиха Сисиньо сам срешу трима в "синьо", но завършващият удар на резервата не затрудни Владо Стоянов.

72'
  • Смяна в Черно море - Велислав Василев заменя Леандро

71'
  • Поредна промяна в тима на гостите - Денислав Ангелов влиза вместо Исмаил Иса

66'
  • Невероятно спасяване на Иван Дюлгеров! Каули Оливейра показа страхотна техника в наказателното поле на гостите, но ударът му бе спасен от стража на Черно море

65'
  • Първа смяна в Лудогорец - излиза Доминик Янков, влиза Каули Оливейра

61'
  • Елвис Ману показва добра техника и задържа топката в наказателното поле на Черно море, а след това връща към Алекс Сантана, който шутира без забавяне покрлай вратата

59'
  • Току-що влезлият Родриго Енрике си освобождава място за стрелба на границата на наказателното поле, но ударът му не затруднява Владислав Стоянов

58'
  • Втора промяна прави треньорът на Черно море Илиан Илиев - Родриго Енрике влиза на мястото на Файсел Касми

56'
  • Кирил Десподов показа страхотните си качества срещу Цветомир Панов и отправи техничен удар в далечния ъгъл, но за съжаление на домакините топката излезе в аут.

53'
  • Първа смяна в мача и тя е в състава на Черно море - заради контузия Влатко Дробаров е заменен от Емил Янчев

46'
  • Начало на второто полувреме

46'
  • Край на първата част

45+2'
  • Грешка на Григоре при изнасянето на топката позволи на гостите да атакуват вратата на Стоянов, но отново "моряците" не успяха да нанесат завършващ удар.

45+1'
  • Дъждът в жълто продължава - този път официалното предупреждение е за защитника на Лудогорец Жосуе Са за фаул срещу Исмаил Иса.

42'
  • Реферът Ивайло Стоянов вдига жълт картон за симулация на Кирил Десподов.

38'
  • И голмайсторът Кешеру вече е с жълт картон. Получава го заради избутване на Даниел Димов.

36'
  • Пореден жълт картон в мача! Получава го Драгош Григоре за много грубо нарушение срещу Леандро.

36'
  • Кешеру опитва да изненада Иван Дюлгеров от далечна дистанция, но ударът му е много неточен

33'
  • Официално предупреждение и за халфа на Черно море Васил Панайотов.

31'
  • Отлична контраатака на "моряците" завърши с хубав удар на Касми, но топката премина над вратата

29'
  • Невероятен пропуск на Исмаил Иса! Нападателят на Черно море получи подарък от защитата на Лудогорец, финтира Григоре, но се забави и с общи усилия домакините изчистиха топката.

25'
  • Пропуск на домакините! Отлична многоходова атака изваде Десподов на стрелкова позиция, но националът се забави и топката му бе избита от Дробаров

22'
  • Гоооол! Лудогорец повежда с попадение на Клаудиу Кешеру за 1:0. Десподов центрира от ъглов удар, Ману плъзна леко топката към "забравения" румънски нападател и той от два метра нямаше как да сгреши.

17'
  • Жълт картон и за левия бек на Черно море Цветомир Панов за груб фаул срещу Сисиньо

13'
  • Жълт картон за халфа на Лудогорец Доминик Янков за нарушение пред наказателното поле

9'
  • Спасяване на Владислав Стоянов след добър удар от дистанция на Матиас Курьор.

8'
  • Първи удар в мача и той е в актива на Черно море! Васил Панайотов посрещна избита от защитата на Лудогорец топка и шутира без забавяне, но в аут.