• Томашевич влиза на мястото на получилия контузия Евандро.

• Алекс Фернандес влиза на мястото на Николай Златев.

• Евандро влиза на мястото на Витанов.

73'
  • Бабакар Дион е заменен от Джовани.

73'
  • ГОЛ ЗА ЛОКО! Матеус нахлу в наказателното поле, а Атанасов се опита да го спре с шпагат. Защитникът не успя да играе с топката, а първоначално главният съдия Никола Попов даде жълт картон на бразилеца за симулация. След това прегледа ситуацията с ВАР и коригира решението си, посочвайки бялата точка. Зад топката застана Димитър Илиев, който с "Паненка" вкара за 3:0.

68'
  • Жълт картон за Матеус.

64'
  • ГОЛ ЗА ЛОКО! Дион получи отдясно, навлезе навътре и потърси Карагарен отляво. Деветката успя да се освободи от Попов и оказал се очи в очи с Дюлгеров не сбърка с удар в далечния ъгъл.

60'
  • Велислав Василев заменя Мазур Сула.

57'
  • Сула нахлу в наказателното поле, където падна след съприкосновение с Паскалев. Главният рефер Никола Попов показа жълт картон на алжиреца, а ситуацията беше прегледана на ВАР, който потвърди решението му.

52'
  • Жълт картон за Мазир Сула.

51'
  • Жълт картон за Александър Василев.

47'
  • Тодор Павлов влиза на мястото на Милош Петрович.

46'
  • Георги Каракашев заменя Преслав Боруков.

46'
  • Начало на втората част.

46'
  • Край на първата част.

45+2'
  • Златев отправи удар от границата на наказателното поле, но над вратата.

41'
  • Цветомир Панов заменя Стефан Велев.

39'
  • "Моряците" организираха страхотна атака с по едно докосване. Беншаа получи извеждащ пас отдясно, напредна с топката и се озова очи в очи с Хоркаш. Алжирецът отправи удар, който вратарят успя да спаси, а след това топката излезе в аут.

34'
  • Матеус се извиси след центриране и отправи удар с глава, който беше неточен.

27'
  • ГОЛ ЗА ЛОКО! .Защитата на гостите остави огромно пространство за домакините. Илиев намери Витанов пред наказателното поле, а халфът пусна към оставения непокрит Дион отдясно. Белгиецът отправи силен удар в далечния ъгъл за 1:0.

12'
  • След центриране от пряк свободен удар топката се озова в Курьор, който от няколко метра фронтално срещу вратата отправи удар, който Хоркаш спаси.