• Христо Иванов заменя Георги  Амзин в състава на домакините

68'
  • Смяна в Арда - Атанас Кръстев влиза на мястото на Марчев

62'
  • Иван Коконов от дузпа извежда Арда напред в резултата. Вратарят Георгиев събаря Марчев в наказателното поле и реферът посочва бялата точка.

58'
  • Нова смяна във Витоша - Долапчиев отстъпва мястото си на Курупис

58'
  • Вратарят на Витоша Георгиев с атрактимен плонж избива в корнер удар на Радослав Василев

54'
  • Централният защитник на Арда Зоран Гаич опитва да изненада отдалеч вратаря Николай Георгиев, но ударът му е неточен

52'
  • Първа смяна в мача и тя е в състава на Арда - Венцислав Бенгюзов влиза на мястото на Жоао Аморим

46'
  • 45+8'
  • 45+1'
  • Веселин Марчев от Арда получава жълт картон за грубо влизане в краката на Георги Амзин

44'
  • Сгъстената защита на Витоша определено затруднява Арда и гостите са принудени да опитват без успех удари от средно и далечно разстояние.

39'
  • Жълт картон за Мартин Станкев от Витоша за удар с топка в лицето на Мартинов.

28'
  • Георги Купенов изравнява резултата, след като отблизо насочи топката в мрежата. Тя бе избита, но след бе преминала голлинията с целия си обем. Гостите от Кърджали оспорваха гола, но реферите бяха категорични в решението си.

25'
  • Първи жълт картон в мача - получава го Деян Лозев.

22'
  • Вратарят на Арда Иван Караджов избива в корнер опасен удар с глава на Григор Долапчиев

20'
  • Гредата спасява гостите от изравняване. Силен удар по диагонала на Румен Гьонов среща дясната града на вратата на Иван Караджов.

18'
  • Радослав Василев извежда Арда напред в резултата след безобразна грешка на вратаря Николай Георгиев. Стражът на Витоша се опита да показва техника  пред голлинията и Василев веднага го пресира и логично се стигна до гол.

5'
  • Гостите от Арда започват по-активно мача, окрилени и от малобройната, но гласовита агитка от Кърджали.