• Далечен удар на Свилен Щерев, топката мина встрани от вратата на Митов, но доста близо до страничната греда

45+1'
  • Добавеното време на първата част е 1 минута

45'
  • Нов пряк свободен удар за Ботев Враца отляво по атаката. Центриране на Брито търсеше Домовчийски, но Макенджиев беше по-бърз и улови кълбото.

43'
  • Пряк свободен удар за Ботев Враца, след центрирането на Брито, бранителите на домакините бяха на ниво

39'
  • Удар на Кавалканте разтресе гредата на Ботев Враца, след като с глава насочи топката към вратата на Митов, но тя не пожела да влезе във вратата

38'
  • Пряк свободен удар за Ботев Враца. Брито застана зад топката, центрира добре, Ндиайе стреля с глава право в ръцете на Макенджиев

34'
  • Жълт картон за Атанас Зехиров за симулация

26'
  • Пряк свободен удар за Ботев Враца на границата на наказателното поле, отдясно по атаката на врачани. Брито центрира, но Макенджиев изби напред и предотврати опасността.

21'
  • Жълт картон за Любен Николов за груба игра

13'
  • Зехиров пусна пас към Домовчийски в наказателното поле на Дунав, но Макенджиев се справи

12'
  • Пряк свободен удар за Дунав в центъра на терена, след изпълнението врачани се справиха със ситуацията.